2737
2734
عنوان

قالی بافی

7669 بازدید | 69 پست

کسی هست که قالی میبافه لطفا بگین کارش چطوره.؟ چقدر طول میکشه یاد بگیریم

یادگرفتنش سخته،؟ سختی کارش چطور؟

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم

من تابلو فرش میبافم...از خواهرم یاد گرفتم...کاریه که ظرافت داره باید صبر و پشتکار و علاقه به این کار داشته باشی...یاد گرفتن و عملی کردنش رو دار قالی چندان سخت و زمان بر نیست ولی بخوای ببافی تا تمام بشه ممکنه خستت کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای درامد زای می خوای؟؟؟

اگه برای درامد زای هست اصلااااا سمتش نرو که فقط خستگی و کمردرد و چشم درد و...برای بافندست 

پ صلی  رو فروشنده و تاجر میبره 

اگه برای سرگرمیه که بد نیست 

کلا یاد گرفتنش خیلییییی قلق داره زیاد راحت نیست 

2731

نه سخت نیست دوروز یاد میگیری سخت ترینش یاد گرفتن گره اس 

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔

اسی از کدوم شهری؟

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
2738

یاد گرفتنش که خیلی اسونه , پدرشوهر من قبلا کارگاه قالی بافی داشته چند وقت پیش ازش یاد گرفتم یه روز بشینی کنار یکی بهت یاد بده قشنگ هم گره ها رو یاد میگیری هم نقشه رو , فقط تنهایی کار کردن سخته دو نفری اگه رو جفت فرشکار کنین تو 6 ماه جفتش درمیاد البته تقریبا هر روز باید حدود 4 یا 5 ساعت بکوب کار کنین البته از فرش های عادی ها , اگه ابریشم باشه یا گره زیاد باشه طول میکشه خب انواع مختلف داره

من تابلو فرش میبافم...از خواهرم یاد گرفتم...کاریه که ظرافت داره باید صبر و پشتکار و علاقه به این کار ...

خواهر من داشت 

تقریبا 30 چهل سانت باقته بود شایدم کمتر خسته شد نخاشو قیچی کرد😐

یا حسین(ع)❤️❤️❤️
من تابلو فرش میبافم...از خواهرم یاد گرفتم...کاریه که ظرافت داره باید صبر و پشتکار و علاقه به این کار ...

نه خستگی مهم نیس  واسم فقط میخوام بدونم باید کلاس برم یا کتاب اموزشی؟

اگه کلاس چقدر طول میکشه که یاد بگیرم؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خواهر من داشت  تقریبا 30 چهل سانت باقته بود شایدم کمتر خسته شد نخاشو قیچی کرد😐

چرا؟ خوب چه عجله ای داشت کم کم میبافت

من میخوام یاد بگیرم

ولی عجله ای ندارم واسه بافتنش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه خستگی مهم نیس  واسم فقط میخوام بدونم باید کلاس برم یا کتاب اموزشی؟ اگه کلاس چقدر طول میکشه ...

بنظرم کلاس بری بهتره تا یکی حضوری بهت یاد بده از رو کتاب سخته...من چون کلاس نرفتم نمیدونم دوره هاش چقدره ولی تو نت بزن ببین دوره های اموزشیش چقدر طول میکشه

2706