2737
2734
عنوان

وای خدا مگه میشه 😭😭😭😭

510 بازدید | 37 پست

دوستم‌ الان زنگ زد کلی ناراحت 

گفتم چی شده گفت من قبل ازدواجم ۵ سال با ی پسری تو کرج دوست بودم‌ اما چون شرایط کاری و زندگی و خانوادگی نداشت خانواده ام منو ندادن . تا اینکه یکی از فامیلشون اومد خواستگاری و جور شد و ازدواج کرد رفت قزوین .

حالا که رفته قزوین بعد ۲ سال که الان حامله هم هست ، پدر شوهر فوت میکنه تو همون آپارتمانی که میشینند ۲ تا واحد به اینا ارث میرسه ، ی واحد هم خودشون میشینند ، شوهرش رفته گذاشته املاک

امروز دوستم تو پارکینگ بوده خواسته ماشینشو در بیاره از پارک ی دفعه پسره که باهاش دوست بوده ارو میبینه با ی دختره که املاکی آورده بوده واحد های اینارو نشون بده ، الانم دوستم به من زنگ زد گفت از شانس پسره و زنش ازین خونه خوششو ن اومده میخوان بیان اجاره کنند ، منم گفتم حتما پسزه تو رو دیده گفته بزار بیام اینجا بشینم ، گفت نه ماسک زده بودم و عینک منو نشناخته ، حالا میگه شوهرم از جریان دوستی ما خبر نداره ، اگر بفهمه چه خاکی به سرم کنم ، میگه تو زمان دوستی بوس و بغل اینا هم داشته ، حتی عکس دو نفره زیاد داشتن ، میگه اگر اونارو به شوهرم نشون بده چکار کنم ، منم گفتم فعلا خودتو نشون نده اونم شوهرتو که نمیشناسه . اما چه بد شانسی آورده خیلی ناراحتشم ،الانم حامله اس 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینم اخر دوستی ها..... 

از آن روزی ک خوردم سیب زمینی 😋دیگ دلم نیومد نخورم 😈انقد خوشم میاد وقتی روی اون زنگوله بغل علامت میاد میام میبینم لایک خوردم 😁وقتی ببینم ریپ کردین ذوق میکنم 😈انگا کلی سیب زمینی سرخ کرده گذاشتن جلوم😁 شمارو ب خدامیشع لطفا برای حل مشکلاتم و خونه دار شدنم یه صلوات مهمونم کنید 💛اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 💕نفس باد صبا مشک فشان خواهد شد 🍫آدم پیر به یکباره جوان خواهد شد 🍫نمدونم چ ربطی داره ولی گفتم شاید درس عبرتی بشه برای ایندگان🙄😜
2728

احتمال یک به میلیارد یعنی این

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
2738

اگه بگه برای خودشم بد میشه چون دوستتون هم میتونه به زن اون بگه 

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
چقدر این دوستی ها زندگی خراب کنه و استرس زاست ولی بازم هیچکس قبول نمیکنه

دقیقا 👍👍👍

از آن روزی ک خوردم سیب زمینی 😋دیگ دلم نیومد نخورم 😈انقد خوشم میاد وقتی روی اون زنگوله بغل علامت میاد میام میبینم لایک خوردم 😁وقتی ببینم ریپ کردین ذوق میکنم 😈انگا کلی سیب زمینی سرخ کرده گذاشتن جلوم😁 شمارو ب خدامیشع لطفا برای حل مشکلاتم و خونه دار شدنم یه صلوات مهمونم کنید 💛اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 💕نفس باد صبا مشک فشان خواهد شد 🍫آدم پیر به یکباره جوان خواهد شد 🍫نمدونم چ ربطی داره ولی گفتم شاید درس عبرتی بشه برای ایندگان🙄😜

وقتی از منع دوستیهای قبل ازدواج میگیم همه اعتراض میکنن که آزادی نیست و این حرفا‌........اینم نتیجه‌ش

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....
2706