2733
2734

انواع تاپ شلوارک و شرتک و نیم تنه و آستین کوتاه در رنگها و طرح های متنوع بپوش😆

وقتی یه تهرانی بهم میگه شهرستانی! از ته دل آرزو میکنم پاسپورت تهرانی داشته باشم باهاش به 250 کشور دنیا بدون ویزا سفر کنم 😐👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب این به سلیقه خودوشوهرت بستگی داره که متنوع بودن وشیک بودن را در چی میدونه.

شوهرم تیپهای تینیجری میپسنده بیشتر

💚 به امید خدا در تاریخ 9/9/99 💚اتفاقای خوبی برام می افته💚💃

مطابق سلیقه و هیکلت لباس انتخاب کن

تنوع داته باش تو انتخاب و خرید لباس

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2738
مطابق سلیقه و هیکلت لباس انتخاب کن تنوع داسته باش تو انتخاب و خریر لباس

همین موضوع برام سخته انتخاب سخته برام انگار بلد نیستم چیو با چی جور دربیارم 

دوستم بیلرسوت چهارخونه خریده بود از اینا که قد شلوارش نوده خیلی ناز بود من از اونا میخوام بخرم تقریبا یه تیپ و هیکلیم

شوهرم لباسا باز دوس داره .اوایل خنگ بودم لباس ارتشی میپوشیدم تو خونه خخ.ارایش نمیکردم 

الان بیشتر به خودم میرسم حداقل رژو میزنم.خوشبو کننده 

دنـیا اگهـ عـدالتـ داشتـ ،مـرد همـ بکارتـ داشتـ

دوش بگیر 

به موهات برس سرم های تقویتی بزن ، گاهی یه ارایش کوچولو داشته باش، لباسای مرتب بپوش به نظافت شخصیت اهمیت بده، به ناخنات برس

به خودت عطر بزن ، از کرم مرطوب کننده واسه پوست دست و پا و صورتت و بالم لب واسه جلوگیری از خشکی لب ، هر چند مدت ماسکای تقویتی واسه پوستت بزار خیلی خوبه واقعا تاثیرشو متوجه میشی

🖤عزیز وطن غریب وطن بی نوا وطن🖤نفسم این خاکه خون گرمم پاکه🖤
خب براشون بزن.

اوکی 

در تلاشم بتونم خودمو امروزی تر کنم تو خونه 

معمولا تاپ شورتک میپوشم یا تیشرت و دامن کوتاه 

ولی دوست دارم تیپهای امروزی تر بزنم و خیلی متفاوت 

من دیگه همه چیو بهت گفتم😅 اگه ست کردن لباس تو خونه برات سخته همش ست واسه خودت بگیر دیگه درگیر اینکه چی با چی ست باشه نباشی

🖤عزیز وطن غریب وطن بی نوا وطن🖤نفسم این خاکه خون گرمم پاکه🖤
2706