2733
2739
عنوان

رشته تربیت بدنی...

1298 بازدید | 8 پست

خانما کسی هست موقع انتخاب رشته سال دهم رشته تربیت بدنی انتخاب کرده باشه ؟؟خودتون یا اقوام و دوست واشنا؟؟چطوره به نظرتون از لحاظ اینده شغلی خوبه برا دخترا؟؟

عزیزم اگه میخوای تربیت بدنی بخونی بهتره هنرستان نری، یه رشته نظری برو ولی بعدش دانشگاه کارشناسیشو انتخاب کن یه دانشگاه خوب اینجوری به نفعته 

تازه اگه رشته ریاضی یا تجربی باشی میتونی دبیری تربیت بدنی فرهنگیان رو انتخاب کنی که از همون اول استخدام آموزش و پرورش میشی و حقوق می گیری ولی این آپشن برای هنرستان نیس

از این کاربری دو تا خل و چل استفاده می کنن😁 بنابراین توهم سوتی گرفتن نزنین🤣

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
عزیزم اگه میخوای تربیت بدنی بخونی بهتره هنرستان نری، یه رشته نظری برو ولی بعدش دانشگاه کارشناسیشو ان ...

من برای دخترم میخوام یعنی میخواد مستقیم بره رشته تربیت بدنی و ریاضی و تجربی نره ...میخوام ببینم اصلا به درد میخوره 

من برای دخترم میخوام یعنی میخواد مستقیم بره رشته تربیت بدنی و ریاضی و تجربی نره ...میخوام ببینم اصلا ...

بازار کار خوبی نداره، خوب که چه عرض کنم اصلا بازار کار نداره، من چندساله خودم مربی هستم البته رشتم این نبوده ولی در نهایت بچه های تربیت بدنی جذب هیچ جا نمیشن فقط شاید مربی گری کنن که اصلا درآمدی نداره براشون. تنها گروهی که کارشون تضمین شده فقط بچه های تربیت بدنی فرهنگیان هستن که از همون اول با حکم دبیری و حقوق و بیمه استخدام میشن و کارشون تضمین میشه

از این کاربری دو تا خل و چل استفاده می کنن😁 بنابراین توهم سوتی گرفتن نزنین🤣
من دانشجوی تربیت بدنی ام،خیلی ام به رشتم علاقه دارم🥰🥰 من به خاطر علاقه اومدم این رشته

رشته دانشگاهی انتخاب کردید یا دبیرستان؟؟دختر منم خیلی علاقه داره وچند ساله والیبال بازی میکنه 

2738