2737
2734
عنوان

۱۴ روزه بوتاکس زدم

1007 بازدید | 15 پست

هیچ تاثیری نکرده 

۸۰۰ ازم گرفت 

نمی دونم چیکار کنم الان

اهل کاشان نیستممممم ،،اسم کاربریم یک قسمت از شعر سهراب سپهری هست، لطفا درباره شهرکاشان سوال نپرسید بی اطلاعم

چ مارکی برات تزریق کرد؟

‏یه جوری از خواهر شوهر مادرشوهر بد میگن انگار خانواده‌ی طرف جانیه و فقط این آقایی که با اینا ازدواج کرده سالم بوده و خانوم اومده نجاتش داده😏بعضی وقتا باید به همه بفهمونی که 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
لابد ایرانی بوده منم پارسال زدم ۴۰۰ گرفت اصلا تاثیر نداشت البته خودش گفت ایرانیه

خیلی بدجنس هستن 

پول ناحق از مردم میگیرن

اهل کاشان نیستممممم ،،اسم کاربریم یک قسمت از شعر سهراب سپهری هست، لطفا درباره شهرکاشان سوال نپرسید بی اطلاعم
نمی دونم،اسم ی کشور خارجی گفت یادم نیس

سه تا مارکش میگن خوبه 

مصپورت و دیسپورت و یدونه دیگه اش هست برا کره اس 

اسمش خاطرم‌نیست 

اگه چیزی جز اینا باشه میگن خیلی اثرش ضعیفه 

‏یه جوری از خواهر شوهر مادرشوهر بد میگن انگار خانواده‌ی طرف جانیه و فقط این آقایی که با اینا ازدواج کرده سالم بوده و خانوم اومده نجاتش داده😏بعضی وقتا باید به همه بفهمونی که 
2738
نمیدونم فقط گفت ایرانیه قبلا پیش همون دکتر میرفتم مارک خارجی میزد عالی بود تا یکسال صاف بود 

الهی ۴۰۰ تومنتم رفت 

اتفاقا میگن ایرانیش خوبه رو چروکای عمیق خیلی موثره حتی میگن رو صورت خانوما استفاده نشه چون قویه صورت رو مصنوعی نشون‌میده بیشتر پیشنهاد میدن اقایون ایرانیشو بزنن

خیلی بدجنس هستن  پول ناحق از مردم میگیرن

کاش یسر بری پیش دکترت و ازش سوال کنی 

چون ۸۰۰ تومن کم‌پولی نیست 

اگه شارژش رایگان بود حتما انجام بده ک الکی پولت حروم نشه

الهی ۴۰۰ تومنتم رفت  اتفاقا میگن ایرانیش خوبه رو چروکای عمیق خیلی موثره حتی میگن رو صورت خا ...

ولی برای من اصلا اثر نداشت در صورتی که خارجیش تا یکسال یا بیشتر اثرش میموند خود دکتره دهنش باز میموند که چطوری میشه این همه وقت مونده

2706