2733
2734

سلام دوستان من یکساله عروسی کردم شوهرم میخواد سرویس و طلاهامو بفروشه که باهاش کارخونشو راه بندازه بهم قول داده بعدن برام بخره اما نمیدونم چیکارکنم بفروشم یا نه ؟ چه طور قانعش کنم خودم دوس ندارم بدم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

منم فروختم پارسال

قول داد سر ۶ماه بخره

الان سومین ۶ماه در راهه و خبری نیست

بخصوص الان ک نجومی داره میره بالا

ی خانوم متاهل دی ماهی فوق العاده شیطون و زبون دراز و رُک😐که عاشق دُخمله👧کابرای عزیز خواهش میکنم وقتی تاپیک میزنین ول نکین برین به امون خدا و هشتا درمیون جواب بدین ما مسخره شما نیستیم🤪هرکسی پست رو میخونه بجای لایک پاسخ بده اگ حرفی هست😘 ظهور آقامون و خوشبختی هممون اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🤲
2738

اگه قول بده برات میخره و نزنه زیرش بده بهش کارش رونق بگیره چندین برابرشو میخره

اگه نه بدقوله پس نفروشی بهتره

مثل خاراندن یه زخم پس از خوب شدن"""یاد یک عشق عذابیست که لذت دارد👌🏻

واااا مگه زندگی مشترک نیست...یعنی چی که بدم یا ندم؟؟ جونتون به طلاهاتون وصله هاااا

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

۶ سال پیش سرویسمو فروختم شوهرم ماشین خرید و قول داد با اولین پولی که دستش میاد برام بخره. از اون موقع تا حالا شوهرم چیزای زیادی خریده ولی هنوز سرویسمو برام نخریده😏

خود دانی

آن بهشتی که همه در طلبش معتکف اند، من کافر همه شب با تو به آغوش کشم...❤

چ‌ اشکالی داره‌ ، تو سختی و مشکل باشید،  که طلا تو کمد باشه، طلا واس انداختن‌ دور گردنه‌ مگه فقط

درد قوی ترم کرد   اشک شجاع ترم کرد  قلب شکسته عاقل ترم کرد  برای آینده ام بیشتر از گذشته ممنونم 
 کلا ۱۸۰ گرم 

برا خودت بوده قبل از ازدواج یا شوهرت خریده بعد ازدواج؟

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2706