2733
2739
عنوان

انتخاب اسم فرزندم

| مشاهده متن کامل بحث + 279 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماهور

چادر من !!!! توبا من بزرگ شدی!با لحظه های زندگیم همراه بودی با من زیر باران ماندی و خیس شدی با من قد کشیدی   تغییر کردی با من زیر آفتاب گرمت شد رنگ مشکی ات زیر نور آفتاب رنگ باخت تا رنگ از زندگی ام  نبازد
2731

میلاد

چادر من !!!! توبا من بزرگ شدی!با لحظه های زندگیم همراه بودی با من زیر باران ماندی و خیس شدی با من قد کشیدی   تغییر کردی با من زیر آفتاب گرمت شد رنگ مشکی ات زیر نور آفتاب رنگ باخت تا رنگ از زندگی ام  نبازد

ارشک

اتابک

اراد

مهرسام 

کیان 

امیر ارسلان 

کارن

{💚🌿}مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید                                         که ز انفاس خوشش بوی کسی می آید                                        از غم هجر مکن ناله و فریاد که من                                            زده ام فالی و فریادرسی می آید 
2738
اصلا مهم نیست واسم که با فامیل بخونه اما اولش ک 

درسته که برای ماها بچه فقط با اسمش شناخته میشه اما بیرون از خونه تو مدرسه و دانشگاه و محل کار ترکیب اسم و فامیلی‌ش استفاده میشه و به نظرم خیلی مهمه که خوش‌آهنگ باشن کنار هم