2733
2734
عنوان

دو روزه با شوهرم بحثم شده.ظرفم نشستم دو روزه

| مشاهده متن کامل بحث + 1249 بازدید | 92 پست
عزیزم شوهرت گرمه.آدم سرد اصلا توجه نداره چی پوشیدی.لباس براش مهم نیس

خب اوایل همین مدلی بود که میگی 

یواش یواش با هم هماهنگ شدیم نگران نباش،یه دکتر هم برید

💚 به امید خدا در تاریخ 9/9/99 💚اتفاقای خوبی برام می افته💚💃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکلت اینه زیادی بهش تکیه دادی ندید بگیرش تا با یه نه گفتنش فرونریزی

خوب چکار کنم.بالاخره آدم تو خونه میخواد با یکیهم صحبت باشه.اگه اون بگه نه پس به کی برم بگم؟!

2728
وا من چی بگم سه ساله منتظرم فقط از خدا یکی فقط یکی میخام..برو خداروشکر کن خدا بهت یکی داده ...ما ک ا ...

عموم و زن عموم بعد 18 سال یه نی نی پارسال اوردن😍 . خدا نصیبت کنه از این زود تر . اما اون یکی زن عموم و عموم هم 20 ساله منتظرن😞. مشکل از خانوماشونه

هرکسی مشکلات داره عزبزم یکی شوهرش هر روز رابطه میخواد یکی اصلا نمیخواد یکی بچه دار نمیشه یکی پول ...

کاش منم قوی بودم.ولی واقعیت خیلی ضعیفم.زود میشکنم کلا افسردگی میگیرم میشینم یه گوشه

عموم و زن عموم بعد 18 سال یه نی نی پارسال اوردن😍 . خدا نصیبت کنه از این زود تر . اما اون یکی زن عمو ...

وای من تحمل ندارم این همه سال ..من تو سه سال زندگیم باختم دیگه جون ندارم

دعا پرنده ای عشق است ،،ک بال پر دارد ..التماس دعا ..
کاش منم قوی بودم.ولی واقعیت خیلی ضعیفم.زود میشکنم کلا افسردگی میگیرم میشینم یه گوشه

عزیزم طبیعت زنا همینجوری

شکنندن

ولی خودت خودتو بساز

میخوای فیلم معرفی کنم ببینی؟ یکم بخندی؟

2738

به زندگیت رنگ شادی بده  تو گریه میکنی وقهر و لجبازی ولی نمیدونی اون بنده خدا خودشم عذاب میکشه شاید  به زندگیت برس رنگ خونه عوض کن  شادباش  غذاهای گرم بده به شوهرت بخوره چایی زعفرون شیرموز  ارده و شیره  تخم مرغمحلی با پیاز فراوون  اون باهات شوخی نمیکنه تو شوخی کن باهاش تو پیش قدم شو نه اینکه سرکوفتش بزنی غرورش له کنی باهاش حرفای خوب بزن تلاش کن بجای قهر  الانم ظرفاتو بشور خونتو مرتب کن دوش بگیر آرایش کن یه لباس خوشکل بپوش مثلا تاپ شلوارکی تاپ ودامن کوتا یا .....وقتی شوهرت اومد اصلا رابطه برات مهم نباشه  جوری وانمود کن که برات مهم نیس اونوقت بعد از چند روز اثرش رو میبینی خودت رو دوست داشته باش بخاطر خودت اینکاررو انجام بده  اونوقت شوهرتم بیشتر دوست میداره و بهت پیشنهاد میده وقتی پیشنهاد داد ازش عیب جویی نکن تو رابطه فقط تعریف و تمجید 

میشود برای بیقراری دلمـ خدا خدا کنی ؟؟؟..ماهیچ،الہـی همه تو....🙏🏻🙏🏻🙏🏻برای مامان شدنم یه صلوات میفرستین 🙏🙏

عزیز من راهنمایی میکنم

من یه برادر شوهر دارم کاملا مشخصه که خیلی سرده باور کن جاریم حرف میزنه ،شوهرش جوابش نمیده فقط با سر آری و نه میکنه ،اصلا حرف نمی زنه،همیشه هم خسته است ، اعصاب من داغون میشه با خودم میگم زنش چه جوری تحمل میکنه و قر نمی زنه

جاری من به این نتیجه رسیده که شوهرش رو نمی تونه عوض کنه و بحث و دعوا بی فایده است میگه دیگه تصمیم گرفتم برای خودم زندگی کنم با بچه ها میرم بیرون و تفریح میکنم شوهرم نیاد ،من با او کاری ندارم،شما هم سعی کن برای خودت زندگی کنی خیلی بهش فکر نکن

برای حاملگی کیت تخمک گذاری بگیر نزدیک  یا روز تخمک گذاری رابطه داشته باشی ایشاالله باردار میشی

نمیشه که عزیز سر هر چیز جدا شد

شوهرت دقيقا عين شوهر منه

هيچ هيجاني تو زندگيم ندارم

شوهرم اهل رابطه نيس

الان از اخرين رابطه يك ماه ميگذره

تقريبا ٣ هفته س قهريم

٥ ساله ازدواج كردم فكر نكنم درست شه

ولي خب من كاراي خونمو ميكنم حداقل هفته اي يه كيك ميپزم

تورو خداااااااا لايك نكنين
2706