2733
2734
عنوان

اونایی ک از لوس بازی خوششون نمیاد نیان تو تایپک من مرسی اه

| مشاهده متن کامل بحث + 8074 بازدید | 338 پست

استارتر عزیز ی چیز از سایت بگم 

تاپیکا همیشه با توجه ب کامنتای اول پیش میره ک شانس شما چندتا ادم لوس اومدن و تاپیکتو کشوندن ب اون سمت! اگه یکی میومد برای توشبختیت خوشحال میشد الان داشتن اینجا چشم مارو کور میکردن از کارایی ک اخایی هاشون میکنن

ضمن اینکه جو اینجا معلومه دیگه فقط کتک بخوری و خیانت ببینی میای میشن بهترین مرحم درد خیلیا هم از حسادتشونه و چشم دیدن خوشی بقیه رو ندارن ک شروع میکنن ب مسخره بازی برای اروم کردن خودشون 

خوشبخت بمونید تا ابد😍 این دنیا و ادماش عشق کم دارن ک انقد یخ و خشک و بدجنس و بی عاطفه شدن✋

بگذار امیدواری در سیاه ترین روز ها،هنرِ تو باشد🌱
این اسمش تحقیر کردن نیست وقتی سه تا زامبی ریختن رو سره یه آدم توقع نداشته باش بشینم ساکت نگا کنم & ...

بیخیال عزیزم حس میکنم از کمبودشونه وگرنه هر گی فک میکنم نمیدونم کجای تایپکم اشتباه بوده ک اینجور گارد گرفتن 

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این اسمش تحقیر کردن نیست وقتی سه تا زامبی ریختن رو سره یه آدم توقع نداشته باش بشینم ساکت نگا کنم & ...

هووووو دستی و بکش بابا زامبی توای و هفت جدت مثلا نریم میخوای چه شکری بخوری 

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
درسته کاملا نرماله،حتی بیشتر از این هم تو خیلی زندگیت وجود داره،ولی چرا باید اینجا عنوان بشه،من اصلا ...

شاید میخاستن مطرح کنن و خوشبختیشونو با بقیه سهیم بشن..اولش هم ک گفته هرکی بدش میاد نیاد تو

چرا خوشبختی دیگران انقد خار میشه تو چشممون؟؟؟؟

2731
واقعا ازت انتظار این طرز برخورد بااین خانوم رو نداشتم ❤🌹

برمیگرده میگه خوانوادت عشق و عاشقی یادت ندادن همین انتطارم داشته باشه😒 زدی صربتی صربتی نوش کن😏

بیاین پایین عشقا یه چیز جذاب دارم👇👇👇👇داستان امیر و پریناز بزنید رو لینک و بخونید مرسی از توجهتون

انشالله كه اسي راسته و عشقتون هميشه به همين گرمي بمونه 

من كه وقتي همچين زندگياييو ميبينم كيف ميكنم كيفا تا يه روز حالم توپه 

هر چند خودم زندگي عاشقانه ايي ندارم اما واقعا واسه همه همچين زندگيايي رو ارزو ميكنم

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
بیخیال عزیزم حس میکنم از کمبودشونه وگرنه هر گی فک میکنم نمیدونم کجای تایپکم اشتباه بوده ک اینجور گار ...

عزیزدلم ان شاءالله همیشه خوشبخت باشی عزیزدلم❤

تاپیکتو قفل کن😊❤خودت راحت تری

از کرونا آموختیم جواب امربه معروف ونهی ازمنکر به توچه نیست آلودگی یک نفر به همه ربط دارد{حیا}راکه نفهمیچادرسیاههم تورا محجبه نخواهد کرد.چادر زهرا(س)حکایت می کند از بی حجابی ها شکایت می کندروز محشر بر زنان {باحجاب}♡حضرت زهرا(س)شفاعت می کند.
درسته کاملا نرماله،حتی بیشتر از این هم تو خیلی زندگیت وجود داره،ولی چرا باید اینجا عنوان بشه،من اصلا ...

عزیزم خب بدبختی هم اینجا عنوان میشه و همه میرن درددل 

ایشونم حالا خواسته خوشبختیشو بگه ک ما هم لذت ببریم مگه چی میشع؟

اتفاقا خیلی خوبه ک در مورد خوشبختی تاپیک بزنیم .انقدر در مورد بدبختی تاپیک زدن بخدا خیلیا میان میگن میترسیم از مرد و ازدواج.

بنظرتون زیبا نیس کمی هم در مورد خوشبختی حرف بزنیم؟😍😙

و اینکه خب تاپیک سلیقه ایه ممکنه شما یامن هم ی  تاپیکی بزنیم کسی خوشش نیاد

نباید که تو ذوق استارتر  بزنیم

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
بیخیال عزیزم حس میکنم از کمبودشونه وگرنه هر گی فک میکنم نمیدونم کجای تایپکم اشتباه بوده ک اینجور گار ...

خانوم ما داشتیم شوخی میکردیم میخندیدیم شما یه اسکرین وردار بیار ببینم ما سه تا کجا توهین کردیم 

مگه نمیگی توهین کردیم خب کو

ما داشتیم باهم شوخی میکردیم شماها چرا به خودتو گرفتید😐😐😐

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
ارهههه😥😥 من شوهرم روزی سه بار به طور وحشیانه کتکم میزنه..دیروز با اره برقی دستمو قط کرد..الان دارم ...

نیکه الان من کورم 😂😂چشمم جایی رو نمیبینه😂😂شوهرم مثل یزیده😂😂بیا بریم تا نترکیدم تاپیک و به گند نکشیدم😂😂بدو

بیاین پایین عشقا یه چیز جذاب دارم👇👇👇👇داستان امیر و پریناز بزنید رو لینک و بخونید مرسی از توجهتون
ارهههه😥😥 من شوهرم روزی سه بار به طور وحشیانه کتکم میزنه..دیروز با اره برقی دستمو قط کرد..الان دارم ...

خوشگلم بهتره بحثو جم کنین بنظرم خوب نیس واقعا 

حالا این همه بدبختی همدیگه رو دیدیم یبارهم خوشحالیشونو ببینیم..چی میشه مگه

اسی با نامزدت سنتی ازدواج کردی یا دوست بودی؟

عشقتونم پایدار منم تقریبا نصف این کارو نامزدم انجام میده😃😄😂

❤وَ تُ پناهی در هر پیشامد بد...✨❤                          ❤ ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ  ❤                                  ❤ میشه برا موفقیتم دعا کنید❤
والا بلا ما فقط از اینکه شوهرامون شکنجه میدن گفتیییم تو که گفتی شوهرت میندازه تو حموم میزنه نیکی گف ...

بابا اینهمههههه کامنت دادم حالا تو فقط همون شیرموزو دیدی؟؟؟ای طلاق بگیری هی😂😂

فرزندانم همیشه طلاق بگیرید و به فرزندان خود طلاق را بیاموزید، باشد که رستگار شوید❤️اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم❤️ هر کی صلوات فرستاد برسه به امام زمان(عج)❤️🌹فرزنداااااااانم امضای من واقعی نیست و فقط تیکه کلامه، اخه کی پیدا میشه با حرف من طلاق بگیره خب
2706