2733
2734

شما به سمت خدا رفتید یا اون به سمت شما اومد؟ هرچند که من معتقد هستم که شما وقتی به سمت او میرید، اوست که شما را فراخوانده به جانب خودش. خدا با شما از چه طریقی صحبت میکنه؟ 

عاشق و رند و نظربازم و می گویم فاش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تواوج ناامیدی وقتی از همه چیز بریده بودم و بازانو خورده بودم روزمین دستموگرفت

باید بخوای تا در قلبتو بازنکنی واجازه ورودندی حتی بااینک میادسمتت دستتوبگیره ولی چون قلبت بستس نمیبینیش

انقدر زمین خوردم که فهمیدم جز خدا کسی نمیتونه دستمو بگیره😇

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد. به ارامش دست یافتم و همه چیز برای رسیدن به ارزوهایم فراهم شد به خدای خود نزدیک تر شدم و خانواده ام غرق در ارامشی بی پایان شدند
2738

من نمازم رو اصلا نمیخوندم ،تا اینکه پارسال ماه رمضون وقت اذان یه لحظه احساس کردم من رسالتم رو انجام نمیدم ،باید حد اقل نمازم رو بخونم .اگه روزه نمیکزرم اگه خیلی چیزها رو رعایت نمیکنم حد اقل باید نمازم رو بخونم .

الان خودم رو ملزم کردم که نمازم رو بخونم .الان وقتی نمیخونم حس خیلی بدی دارم .

کاش همین الان خدا میگفت هرچی تو بخوای .
من رفتم با معنی قران  بخصوص آیه ۳۵نور ...همین الان بخون

کاملن قفل شدم. 

خدا نور آسمانها و زمين است. مثَل نور او چون چراغدانى است كه در آن چراغى باشد، آن چراغ درون آبگينه‌اى و آن آبگينه چون ستاره‌اى درخشنده. از روغن درخت پربركت زيتون كه نه خاورى است و نه باخترى افروخته باشد. روغنش روشنى بخشد هر چند آتش بدان نرسيده باشد. نورى افزون بر نور ديگر. خدا هر كس را كه بخواهد بدان نور راه مى‌نمايد و براى مردم مثَلها مى‌آورد، زيرا بر هر چيزى آگاه است.

خدا از طریق قرآن صحبت میکنه،بعد اون با زبان نشانه،با سختی و آسانی آزمایش میکنه،با همه چی خدا با آدم ...

چقدر درست. تبریک میگم. در صراط مستقیم هستید

من خدا رو در سکوت پیدا کردم. ذهنم کاملا ساکت شده بود دیگه. و مشاهده گر بودم فقط. بی هیچ قضاوتی. بعد رفته رفته در قلبم گرماش رو احساس کردم. یک داغیِ عجیبی بود. یک گرما. همراه با شوقِ فراوان. بعدتر صداش رو هم با گوشِ دل شنیدم..در سکوت

2706