2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ای بابا چرا ب گوشتون نمیره?میگه 90 درصد امار مال مراسما هس.... بابا نرین نرین نرین

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
2738

میگن که نرید مراسما  بدتر میشه 

تو یه مراسم ترحیم 1000نفر گرفته بودن 

منم عموی مادرم گرفت   

ولی  کرونا رو شکست داد😑

دنیای من⚽ دنیای شما🌍 صلح طلبم ولی جنگ بلد                    اگه نظرت مخالف منه ریپلی نکن  چون من زبون گوساله ها رو حالیم نمیشه اینجا چندتا گوساله هست که فرار کردن اسمشو نمیارم فک  کنم ساکن استر...✋

عزيزم نرو خواهشا تلفني تماس بگير تسليت بگو كسي تو اين شرايط نبايد توقع داشته باشه منم عموي همسرم فوتًكرد تماس گرفتم تسليت گفتم همسرمم نرفت اونا هم توقعي نداشتن

صبح‌هایمان بی‌شک می‌تواند زیباتر باشند😍اگر تنها دغدغه زندگیمان مهربانی باشد❤️جای دوری نمی‌رود یک روز همین نزدیکی‌ها لبخندمان را چند برابر پس خواهیم گرفت،شاید خیلی زیباتر😊
ضایعس با ماسک برم خونشون؟ 

نه عزیزم الان همه ملت باماسک بیرونن منم عمه ی بابام تازه فوت کرده واسه تشیع جنازش کلی ماسک دستکش و الکل پخش کردن بین همه حتی رهگذرها

هرچه هستم خدایم داند...
2706