2733
2734
جعفری خشک میشه؟من گلو دردم با قرقره اب نمک بهتر شده فقط حس بویایی ندارم

اره میشه ولی تازش بهتره به خاطر ویتامینc زیادی که داره بدنو مقاوم میکنه

ازبچگی دوس داشتم پرنسس باشم👸😁الانم یه پرنسسم ولی با پرنسسای والت دیزنی فرق دارم 😑مث اونا رفتار میکنم ،مث اونا لباس میپوشم،اماهیچ وقت نمیتونم مث اونا عشق و تجربه کنم ،هیچ وقت نمیتونم تو قصر زندگی کنم 💒چون من تو دنیای واقعیم که هیچکدوم ازینا وجود نداره ن مرد قوی وجذاب و عاشق و ن قصر زیبا😁ولی من خودمو همیشه پرنسس میدونم اونم یه پرنسس واقعی و تنها،(با مرسانا و شوخرررر گاو خیالیم براهمیشه خداحافظی کردم و وارد دنیای واقعیم شدم)😁پرنسس نی نی سایتتونم😂👸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم یه هفتس کلا از دست دادم علایم دیگه ای ندارم ولی میگن کروناست و یه هفتس تو خونه قرنطینه ام مدام ا ...

منم هیچ علامت دیگه ای ندارم 

سرماخوردگی نمیتونه باشه ینی؟🤔

2728
منم هیچ علامت دیگه ای ندارم  سرماخوردگی نمیتونه باشه ینی؟🤔

تو این فصل نه 

نوع خفیف شو گرفتیم 

مادر شدن شده ارزو ی من  میشه واسه ارزوم یه صلوات بفرستی دوستم         بالاخره به خاست خدا منم باردار شدم😍😍😍
من اصلا حس بویایی و چشایی ندلرم یه هفته پیش بدن دردشدید و گلو درد و تب داشتم که خوب شدم ولی الان این ...

اره

مادر شدن شده ارزو ی من  میشه واسه ارزوم یه صلوات بفرستی دوستم         بالاخره به خاست خدا منم باردار شدم😍😍😍
نهههه.اخه خوب شدم

خب عزیزم نوع خفیف شو گرفتی زنگ بزن ۴۰۳۰ راهنماییت میکنه

2738
نهههه.اخه خوب شدم

منم دو سه روز بدن درد داشتم یهو دیدم هیچ بویی و مزه ای نمیفهمم الان خوبم فقط بویایی چشایی ندادم

دقیقا منم اینجور شدم

من زنگ زدم ۴۰۳۰ گفت اصن نیازی نیست بری دکتر 

فقط تو خونه۱۴ روز قرنطینه باش خود به خود خوب میشی 

من مدام بخور میدم و ویتامین سی و سوپ و اب و دمنوش میخورم

2706