2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دم کرده ی جعفری خیلی بخورخوبه منم کرونا گرفتم تو خونه باماسک و ضدعفونی وچیزای مقوی سرمیکنم لامصب گلودرد امونمو بریده

ازبچگی دوس داشتم پرنسس باشم👸😁الانم یه پرنسسم ولی با پرنسسای والت دیزنی فرق دارم 😑مث اونا رفتار میکنم ،مث اونا لباس میپوشم،اماهیچ وقت نمیتونم مث اونا عشق و تجربه کنم ،هیچ وقت نمیتونم تو قصر زندگی کنم 💒چون من تو دنیای واقعیم که هیچکدوم ازینا وجود نداره ن مرد قوی وجذاب و عاشق و ن قصر زیبا😁ولی من خودمو همیشه پرنسس میدونم اونم یه پرنسس واقعی و تنها،(با مرسانا و شوخرررر گاو خیالیم براهمیشه خداحافظی کردم و وارد دنیای واقعیم شدم)😁پرنسس نی نی سایتتونم😂👸
2720
دم کرده ی جعفری خیلی بخورخوبه منم کرونا گرفتم تو خونه باماسک و ضدعفونی وچیزای مقوی سرمیکنم لامصب گلو ...

واقعا گرفتی؟ رعایت میکردی؟ از کجا گرفتی بنظر خودت؟

میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنین؟خدا خیرتون بده♥️ تو وصل بودی به بهشت....و من وصل شدم به تو.... بهشت کشیده شد...به زیر پاهایم❤❤❤
2714
دم کرده ی جعفری خیلی بخورخوبه منم کرونا گرفتم تو خونه باماسک و ضدعفونی وچیزای مقوی سرمیکنم لامصب گلو ...

جعفری خشک میشه؟من گلو دردم با قرقره اب نمک بهتر شده فقط حس بویایی ندارم

منم یه هفتس کلا از دست دادم علایم دیگه ای ندارم ولی میگن کروناست و یه هفتس تو خونه قرنطینه ام مدام اب نمک قرقره میکنم و بینیمو میشورم باهاش مدام اب و اب میوه و دمنوش و سوپ میخورم

مادر شدن شده ارزو ی من  میشه واسه ارزوم یه صلوات بفرستی دوستم         بالاخره به خاست خدا منم باردار شدم😍😍😍

منم مدت زیادی خیلی سرفه میکنم تست انتی بادی و دوتا تست دیگه کرونا انجام دادم ولی منفی بو ولی سرفه هام هست ته گلومم یه کمی خیلی کم درد میکنه یعنی حسا سیته؟ 

دفعه آینده که کلبه شما در حال سوختن است به یاد آورید که آن شاید علامتی باشد برای فراخواندن رحمت خداوند
واقعا گرفتی؟ رعایت میکردی؟ از کجا گرفتی بنظر خودت؟

اره رعایتمو کامل کرده بودم دوباررفتم بازار برای خرید ماسک نزدم به نظرم اونجا گرفتم که واقعا خریت کردم

ازبچگی دوس داشتم پرنسس باشم👸😁الانم یه پرنسسم ولی با پرنسسای والت دیزنی فرق دارم 😑مث اونا رفتار میکنم ،مث اونا لباس میپوشم،اماهیچ وقت نمیتونم مث اونا عشق و تجربه کنم ،هیچ وقت نمیتونم تو قصر زندگی کنم 💒چون من تو دنیای واقعیم که هیچکدوم ازینا وجود نداره ن مرد قوی وجذاب و عاشق و ن قصر زیبا😁ولی من خودمو همیشه پرنسس میدونم اونم یه پرنسس واقعی و تنها،(با مرسانا و شوخرررر گاو خیالیم براهمیشه خداحافظی کردم و وارد دنیای واقعیم شدم)😁پرنسس نی نی سایتتونم😂👸
2706