2737
2734
عنوان

مادرشوهر 😁

| مشاهده متن کامل بحث + 697 بازدید | 74 پست
😁😁 من کلا خوشم نمیاد وارد این بازیا بشم فقط خواستم بدونم چرا اینجوریه وگرن بخدا به آدم کار ...

بخدا! کاش ی روز بفهمن!!

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

دوستان من ی بار با شوهرم حرف میزدم بعد بهش گفتم اوه من واقعا مثل دختر بودم برای مامان بابات باید اینجوری میکردن 

الان رفتارشون با من عین عروس هست نه بچه اشون

بعد بهش گفتم مثلا خواهر خودتم تو شرایط من باشه اینجوری براش تصمیم میگیرن

شوهرمم گفت نه شاید چون اون دخترشونعذی جور دیگ تصمیم میگرفتن

بنظرتون طرح این مسائل با شوهر اشتباهه یا میتونم با احترام راجب بهش صحبت کنم؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثل مادرشوهر منه

چیکار کردی باهاش؟

من ک ازشون دوری میکنم. تا میشه نمیرم خونشون چون هر وقت میرم چرت و پرت میگه. خیلی آدم قدیمی و متعصبیه

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2731

عزیزم اوایل زندگی باید صبر کرد و دید که انتظارات و سبک زندگی طرفین چطور هست و نباید ناراحت بشی و قضاوت کنی...بعضی ها توقع دارند کوچک تر زنگ بزنه و احوال بپرسه شاید ایشون هم همینطور هستند(اگر اینجور باشند هم مورد بد یا عجیبی نیست فقط تفاوت دارید)یا مسائل دیگه...که کم کم متوجش میشید

من تو عقد به شوهرم میگفتن بگو بیاد والی الان همونم نمیگن😐

خوبه باز تو عقد دعوتت میکردن من ٣سال عقد بودم به خدا یکبارم دعوتم نکردن اصلا زیر سر مادر شوهرم بود دیگه تازه میرفتمم مادر شوهرم یه جوری رفتار میکرد که پاشو جمع کن برو خونتون 

دوستان من ی بار با شوهرم حرف میزدم بعد بهش گفتم اوه من واقعا مثل دختر بودم برای مامان بابات باید این ...

نه کاملا اشتباه هست که راجب خانوادش حرف بزنی چون فقط خودت رو بد میکنی جلو نظر شوهرت ،،،هرچی هم باشه بالاخره خانوادش هستن...اگه با سیاست باشی جلو شوهر خوبیاشون رو میگی و مسئله طرح نمیکنی....و بموقعش و سر حرف که شد با مادرشوهر و اینا راجب دغدغت حرف میزنی 

چیکار کردی باهاش؟ من ک ازشون دوری میکنم. تا میشه نمیرم خونشون چون هر وقت میرم چرت و پرت میگه. خیلی ...

من بدبخت بیچاره یه جا باهاشون زندگی میکنم 

داغونم کرده خدا ازش نگذره انشاالله 

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
2738
من بدبخت بیچاره یه جا باهاشون زندگی میکنم  داغونم کرده خدا ازش نگذره انشاالله

نماز حضرت رسول بخون تا خدا نجاتت بده

برات دعا میکنم

منم با خوندن این نماز صاحب خونه شدم

2706