2737
2734
عنوان

مادرشوهر 😁

697 بازدید | 74 پست

سلام دوستان

من عروسیم کنسل شد واومدم سر زندگیم 

ولی الان که چند روز میگذره مادرشوهرم یک بار هم زنگ نزده حالمو بپرسه و صورتی که همش میگه تو عین دخترمی

تازه من هیچ مشکلی باهاشون نداشتم حتی کوچکترین بی‌احترامی نکردم 

ولی اصلا این چند روز زنگ به من نزده

نمیدونم چرا وقتی خواهر شوهرم میاد خونشون اصلا منو ندید میگیره

درصورتی ک مادر خودم روزی چند بار بهم زنگ میزنه 

سر جریانات عروسی واینا چند بار به من طعنه زد منم چون خیلی اذیت میشدم کمتر رفت وآمد کردم ولی مشکلی با هم نداشتیم

اگه عین دخترشم بنظرتون نباید ی احوالی بپرسه؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
خب الان اول اون باید زنگ بزنه ی حالی از من بپرسه؟ 

من از مادر شوهرمم بدم نمیادا اما دوس ندارم نه من زنگ بزنم نه اون توام برات مهم نباشه اصل کار مادر خودته که فکرته

میشه برای اینکه منم یه  نی نی خوشگل و سالم داشته باشم صلوات بفرستید 

شاید نمیخواد مزاحم شه زنگ بزنه چی بگه مثلا 

اینم بدون هیچکس مادر خودت نمیشه 

از هیچکسم هیچ انتظاری نداشته باش راحت زندگیتو بکش واسه خوت مشکل نتراش سعی کن کم بری اونجا تا دعوتت نکردن نرو 

خوشبخت باشی 

...

من تاحالا زنگ نزدم حال مادرشوهرو خواهر شوهرو جاریو بپرسم کار داشته باشیم زنگ میزنیم البته خواهر شوهرم حامله شده بود چنبار زنگ زدم الانم که خودم حامله ام بازم هواشو دارم اونام همینطوری ان کتر داشته باشن زنگ میزنن هفته ای یبارم میرم خونشون ناهار که اونم دعوت نمیکنن میگن مگه بتید دعوت کنیم هر کی اومد خوش اومد😁تازه هر روزم میرم خونه مامانم البته شوهرم که سر کار باشه میرم چون تنهام

عشق من با همه اذیتا و کم خوابی ها و دعوا هامون 😂😂خوشالم که مامانتم😘تو نباشی یچی کمه تو زندگیم دوست داریم دخترم😍تیکر تولد دخترمه و خودم😁😁😁من 24 امم دخترم25 ام🤗
2706