2733
2734
عنوان

چه خاکی تو سرم بریزم میخواد عکسامو پخش کنه+++عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 50073 بازدید | 434 پست

قبل اینکه این بخواد ب کسی بگه خودت پیاماشو ب خانوادت نشون بده و بگو یکی داره تهدیدم میکنه با عکسایی ک گذاشته بودم پروفایلم و میخوام ازش شکایت کنم

بعدشم با خانوادت برو شکایت کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدرم خوش اشتهاست عنکبوت تو تنبوش لونه کرده اونوقت زر میزنه التماسم کنی شبو روز بگی بکنم**ت نمیکنم 🤐🤐🤐🤐

برادرزاده عزیزم زندگیت را بر مبنایی قرار بده که تاوانش را من ندهم ... 😏 😏 اصلا تو قران داریم که "عمه یتسائلون" یعنی در مورد عمه سوال میشه ازتون !!  😅😅😅😅😅
2731
تو هم عکس پسره با شماره اش رو بذار اینستا زیرش بزن ساعتی ۱۰۰ تومن😂😂 نترس بابا خودت پاشو برو پلیس ...

😐😂😂😄😄چرا چه خبری ۱۰۰ تومن به اون مردک هزاری هم نمیدن بااون قیافش

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍

احتمالا از یه جایی میشناستت که شماره ات داشته 

حتی اگر تهدیداش بلوف باشه شما برو شکایت کن تا براش درس عبرت بشه تا با آبرو و اعصاب خانم ها بازی نکنه

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️

بزا پخش کنه عکست ک باحجابه البته فک نکنم کاری کنه

فرقمون اینع که:                                                                    شما بلاک بازی میکنین؛ ما پلاک بازی         آرع فرقمون زیادع...🤘🏿👑
2740
😐😂😂😄😄چرا چه خبری ۱۰۰ تومن به اون مردک هزاری هم نمیدن بااون قیافش

خواهر تورم هست ها الان طلا گرمی یه تومن شده😂😂

💚اللهم صلی علی محمد و آل محمد💚 به نیت خوشبختی و موفقیت برادرم انشالله حاجت روا بشید🧡
احتمالا از یه جایی میشناستت که شماره ات داشته  حتی اگر تهدیداش بلوف باشه شما برو شکایت کن تا ب ...

بعد اونموقع تو کوتاه نیا و 100تومن ازش بگیر😬😠

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️

بی خیال باش

اگر بایت خانوادت میترسی ک نفهمن تو باهاش بودی و برای همین نمیری پلیس فتا ، پس بی خیال شو

اینقد عکس تو نت هست و کسی هم نگاه نمیکنه

از هما مدل هست بازیگر خواننده ادم عادی ولش کن

دلتنگتم..از اینجا ک هستم تا انجا که هستی... وجب به وجب..دلتنگتم.. ....دلم برات تنگ شده نفس من. جون من .عمر من..پسر کوچیک مامان...شایانم...... برای مادری ک جگر گوشه اش در خاک است..در خواب است.  دعا کنید.. دعا کنید خدا دوباره بهم فرزند بده..خیلی زود.. 

تو هم تهدیدش کن بگو عمستو پخش میکنم😀😕

انسانها به میزان حقارتشان توهین می‌کنند،به میزان فرهنگشان عشق می‌ورزند،وبه میزان هویتشان به دیگران احترام می‌گذارند!به میزان کمبوهایشان آزارت می‌دهند،هرچه حقیرتر باشند، بیشتر توهین می‌کنند تا حقارتشان را جبران کنند،هرچه هویتشان عمیق‌تر باشد، محترمانه‌تر رفتار می‌کنند...به اندازه‌ی درکشان می‌فهمند و به اندازه‌ی شعورشان،به شما پاسخ میدهند

بزار بکن فوقش میدی فتا.... میکنن 

شما هم ک عکست با حجاب بود کاری بهت ندارن فقط اسکرین چتاشو داشته بلش

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2706