2733
2734

اینجا خیلی ها توهم زدن و هی میگن خدمتکار دارن بادیگار دارن و از این چیزا حالا من بادیگارد نمیخام یه خدمتکار خدا برام بفرسته بسه 🥵🥵 از صبح پاشدم تو اشپزخونه رو شستم و کابینتا رو تمیز کردم و ظرف شستم شده ۱۲ ظهر هنوز اتاقا و پذیرایی و دست شویی مونده 🤮🤮🤢🤢 هر چیم که میشورم و میسابم با دوتا بچه باز سر جاشه 

خدایا خودت اینقدر برامون  پول برسون که خدمتکار داشته باشم 💃💃💃💃

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاشکی سالم بودم و خانواده خوبی داشتم 😭کاشکی باردار بشم

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
2728

بس ك همرو رو هم تلنبار كردي

هفته اي يدونشم بكني تلنبار نميشه گلم

من همون 🧚🏻‍♀️arstar سابقم🙋🏻‍♀️تركوندنم نامردا☹️تركيدنمم بخاطر زدن حرف دل خودم و شماها بود❤️فداي سرتون👑👑
کاشکی سالم بودم و خانواده خوبی داشتم 😭کاشکی باردار بشم

انشا الله باردار میشی این که کاری نداره یه شومبول میخاد فقط و نهایتا چار تا قرصه کلومیفن 🤐🤐🤐🤐🤪

2738
بس ك همرو رو هم تلنبار كردي هفته اي يدونشم بكني تلنبار نميشه گلم

نه به خدا اصلا تلنبار نمیکنم 

انشا الله باردار میشی این که کاری نداره یه شومبول میخاد فقط و نهایتا چار تا قرصه کلومیفن 🤐🤐🤐🤐🤪

خاکککککککککککک🤭🤭

همه چی مهیاست اما من بیمارم😢

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
2706