2733
2734

دعا کنید خدا به ماهم نی نی سالم و خوشگل بده بزودی 

داره سه سال از زایمان قبلیم رد میشه 

امسال هم بخاطر کرونا فعلا صبر کردم و دارم سرکار میرم یکم اوضاع مالیمون بهترشه اما وقتی دیدم 

با کیف قدو بالای شوهرمو نگاه میکنن دلم سوخت براشون 

دلم میخواد اینا و مامان خودم نوه شونو ببیننخ 

اوایل یکم بد بودن 

یکم زیادا 

بعد از هفت سال به لطف خدا رابطمون خوب شده 

من از صبرم راضیم در عوض الان خیلی خوب و خوشیم 

فقطططط از خدااااا نی نی میخوام 

خدایا به همه بچه سالم و صالح بده 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

به قانون کاینات اعتماد کنید...خودش بهترین اتفاقارو تو بهترین زمان خودش براتون رقم میزنه. 

نی نی دازی یا نه

😭یاقمربنی هاشم نذر کردم اگه نی نی دار بشم پسر باشه اسمشو میزارم ابوالفضل اگه یه دختر شیرین دوست داشتنی هم باشه نازنین زینب .سقای بی دست دستم را بگیر.😔😔😔خدا جونم نذار حسرت نی نی تو دلم بمونه .خودمم ۱۳۶۷سابقم .تعلیق شدم.الان شدم توت سفید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
یک ماه بعد از تولد  تو بیمارستان فوت شد هفت ماهه بدنیا اومده بود

آخی عزیزمممم😥😞🥺

انشالله خدا دامن شما و همه منتظرا رو سبز کنه.آمین🤲

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)

واقعا بچه یه چیزیه که اونی که داره شاید براش زیاد عجیب نباشه 

ولی اونیکع نداره داشتنش مثله معجزست

به قانون کاینات اعتماد کنید...خودش بهترین اتفاقارو تو بهترین زمان خودش براتون رقم میزنه. 
واقعا بچه یه چیزیه که اونی که داره شاید براش زیاد عجیب نباشه  ولی اونیکع نداره داشتنش مثله معج ...

دقیقا حرف دل منو زدی 

😭یاقمربنی هاشم نذر کردم اگه نی نی دار بشم پسر باشه اسمشو میزارم ابوالفضل اگه یه دختر شیرین دوست داشتنی هم باشه نازنین زینب .سقای بی دست دستم را بگیر.😔😔😔خدا جونم نذار حسرت نی نی تو دلم بمونه .خودمم ۱۳۶۷سابقم .تعلیق شدم.الان شدم توت سفید

نه عزیزم 

رحمم دو شاخ بود البته بعد سز دکتر بهم گفت

زیاد رشد نکرد ۸۰۰ گرم بود 

ولی خیلی ریزو کوچولو هم نبودا قدش بلند بود 

جفتم ترکید 

البته قبل اونم میخواستن زود برش دارن ۸ ماه 

اما هفته ۳۰ مجبور به زایمان شدم

عزیزم من هرشب نماز شب میخونم،یه لیست از اسم بچه های سایت دارم،سر نماز شبام اسماشونو میگم و دعاشون میکنم تا ببینیم خدا چی رقم زده.

آیت الله بهجت:گشتیم و گشتیم ذکری بالاتر از صلوات پیدا نکردیم.

خدا بهت ان شاءالله نی نی سالم و صالح بده ب زودی برا منم دعا کن خیلی دلم گرفته

به توکل نام اعظمت...خدایاااا شکرت که فندق و گردو و بادوم رو به من هدیه کردی .....عاشقتمممم خدااااااخدااایاااا
2706