2737
2734
عنوان

توروخدا هر کی ریاضیش یکم خوبه بیاد میخوام کتابو پاره کنم اه اه

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 34 پست

ماشاالله به اینهمه ریاضیدان... لایکتون کردم. منکه مغزم رگ به رگ شد 😂 گناهی هم ندارم چون رشته م ادبیات بود..

🌿💕من به دنبال تو ، با عقربه ها می چرخم💕🌿                    🌿💕  عشق یعنی گله از حرکت ساعت نکنم💕🌿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین تو برای اینکه آ حذف بشه باید بالایی یا پایینی رو در منفی ضرب کنی.باید کل عبارت رو در منفی ضرب کنی.مثلا بالایی رو 

آ باهم میره

منفی ۱۰ دی رو از مثبت ۳۵ دی کم کنی میشه مثبت ۲۵

منفی۵۵ و مثبت ۱۳۰ هم میشه مثبت ۷۵

۷۵ به ضریب دی تقسیم میشه جواب میشه مثبت ۳

2728
a1رو که به دست آوردی شد ۵    حالا ۵ رو تو یکی از معادله ها جایگزین کن دی بدست میاد  & ...

یه سوال پنج آ رو منهای پنج آ نمیکنیم مگه؟؟ پنجو از کجا ب دست اوردین؟؟

2738

درسته دیگه عزیزم

شما باید کاری کنی که یکی از متغیرها از بین بره تا اون یکی رو راحت بتونیم بدست بیاریم..معادله ی اول رو ضرب در منفی میکنی...بعد دو تا معادله رو با هم دیگه جمع میکنی...a از بین میره چون علامت ضریبهاش مثبت و منفی شده..d باقی میمونه که میشه 3...d رو که بدست اوردی بذار تو یکی از معادله ها a رو بدست بیار

.Sit with winners, the conversation is different
خب پس اونوقت آ یک چرا پنج شده؟🤒 بچه ها دمتون گرم بدجور گیر کرده بودم  

باید توی یکی از معادله ها عددی که برای دی بدست اوردی  رو جایگذاری کنی با یه جمع و تفریق مجهول دوم درمیاد 

تمام کسانی که سرشون روی گردن خودشون هست رو دوست میدارم  
یه سوال پنج آ رو منهای پنج آ نمیکنیم مگه؟؟ پنجو از کجا ب دست اوردین؟؟

عزیزم باید یکی از متغیرها رو از بین ببری اینجا با توجه به اینکه ضرایب a یکسان هستن راحت میشه اینکارو کرد..معادله ی اول رو در منفی ضرب میکنی همه ی اعدادش رو ...بعد با اعداد معادله ی پایینی جمع میکنی نه تفریق

.Sit with winners, the conversation is different
2706