2733
2739

فشارت نیفتاده؟

گاندی جمله‌ی خیلی خوبی داره که میگه:..«هیچ کس از فاسد حمایت نمیکند، جز فاسد!............هیچ کس از ظالم دفاع نمیکند، جز ظالمین!..........هیچ کس از آزادی دفاع نمیکند، جز آزاد اندیشان!.........و در این میان هرکسی میداند کجای این داستان قراردارد..»

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
جای مشکوک نرفتی؟ من دکتر رفتم الان زیر سینه و شکم و صورتم داغه میترسم کرونا باشه😭😭😭😭

چرا رفتم اما دو هفته پیش رفتم هیچیم نخوردم اونجا ماسکم داشتم ...نه ان شاالله که کرونا نیست نگران نباش

2738
چرا رفتم اما دو هفته پیش رفتم هیچیم نخوردم اونجا ماسکم داشتم ...نه ان شاالله که کرونا نیست نگران نبا ...

نمیدونم دیروز دمای بدنم ۳۴ بود الان شده ۳۶ تازه استامینوفنم خوردم خ نگرانم اخه مامانم فوت شده پدرمم پیش ما نیس با خواهرم زندگی میکنم اگ بگیرم هیشکی نیس ب دادم برسه

نمیدونم دیروز دمای بدنم ۳۴ بود الان شده ۳۶ تازه استامینوفنم خوردم خ نگرانم اخه مامانم فوت شده پدرمم ...

نه عزیزم نگران نباش.... خدا پدرتو بیامرزه ...دمای بدن بالای 37 درجه غیر عادیه 36 یعنی دمای بدنت از حاات عادی کمتره دمای معمولی بدن 37 هست پس از این بابت نگران نباش ...و جلوتر از همه اینا تو خدارو داری نگران نباش حتی اگه کرونام باشه خیییلیا گرفتن خوب شدن ...حالا برا شما که علایم کروناروهم نداره

2706