2733
2739
از چند وقت قبل باید نوبت بگیرم فشارکی همونجا مشتاقه؟؟؟

من مطب فشارکی میرفتم خودش بهم تاریخ داد با برگه برای بستری همون روز رفتم برای عمل.

فشارکی فقط اونجا کارهای عمل ک چیزهای دیگه را انجام میده منم تنبلی داشتم پیشش دوقولو باردار شدم برو مطب چرا میخوای بری کلینیک 

من خیلی خوشبختم از وقتی که یاد گرفتم هر چیزی در درونم هست را نشان دهم. من تمام احساساتم را دوست دارم و اطرافیانم را نسبت به آنهاآگاه میکنم.احساسات عزیزم بازی قایم باشک ما تمام شد.ترس عزیزم مرسی که مرا یاری میکنی خشم مهربانم مرسی که هستی ناراحتی عزیزم چه خوب که هستی دل شکستگی باشکوهم چه خوب که منفی های زندگیم را بهم نشان میدهی. شادی ' خوشحالی `دل خوشی `نفرت `و........
پزشکت کی بود من برم نتیجه میگیرم بنظرت چجوریاس؟

اره روند درمانیشون به روزه بهترین داروها اول میره اونجا ازمایش اسپرمش را تمام اورولوژ ها قبول دارن و اینکه تمام تلاششون را میکنن معایب : شلوغه معطلی داره به حرفت گوش نمیدن زود میخوان نتیجه بگیری بنابراین بعد چند ماه دارو و ..پیشنهاد ای یو ای و ای وی اف میدن

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین اونجا تیمی کار میکنن اول کار میفرستنت تشکیل پرونده اتاق مامایی اونجا کلی سوال و جواب میپرسن از ...

من مطب دکتر رضوانی رفتم که بعد برامیکرو برم مرکز.ناباروری یکی دوبار رفتم چون شوهرممشکل داشت شوهرم ویزیت شد.پاپ اسمیر هم به من چیزی نگفتن.مطب دکتر هم که رفتم چیزی از پاپ اسمیر نگفت.برای میکرو حتما باید باشه؟

یا رب العالمین
2731
من مطب فشارکی میرفتم خودش بهم تاریخ داد با برگه برای بستری همون روز رفتم برای عمل. فشارکی فقط اونجا ...

هر چی به مطبش زنگ میزنم جواب نمیده الان نشستم دارم گربه میکنم نمیدونم چمار کنم

خدایا کودکم رو به خودت سپردم❤منتظرتیم عشق کوچولو❤
اره روند درمانیشون به روزه بهترین داروها اول میره اونجا ازمایش اسپرمش را تمام اورولوژ ها قبول دارن و ...

ینی برم اینجا یا برم مطب شخصیه دکتر فشارکی؟

خدایا کودکم رو به خودت سپردم❤منتظرتیم عشق کوچولو❤
من مطب دکتر رضوانی رفتم که بعد برامیکرو برم مرکز.ناباروری یکی دوبار رفتم چون شوهرممشکل داشت شوهرم وی ...

ببین تو رفتی مطب رضوانی بنابراین مسیولیت کارات با مرکز نبوده اونا هر چی دکترت بگه کار میکنن ولی تیم دکترای خودشون تو ساختمان کناری مراحلشون اینجوره که گفتم 

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
2738
ینی برم اینجا یا برم مطب شخصیه دکتر فشارکی؟

دکتر فشارکی را نرفتم تا حالا نمیدونم من مرکزو بیشتر از مطب پزشکا قبول داشتم نهایت دوست نداشتی وسط کار هر جا بری با مدلرک اونجا دکترا قبول میکنن من میگم برای کارهای اولیه بهترین جا همون مرکزه چون همه جوره بررسی میکنن

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
ببین تو رفتی مطب رضوانی بنابراین مسیولیت کارات با مرکز نبوده اونا هر چی دکترت بگه کار میکنن ولی تیم ...

ما رفتیم مطب دکتر عباسی ایشون مارامعرفی کرد دکتر رضوانی منم چون اونجا معطلی داره مطبو ترجیح دادم.نمیدونم‌کدوم کار بهتره.دکترم فقط سونو گرفت گفت خوبی. یه ازمایش نوشت قبلش انجام بدم و روز دوم برم برا سونو وداروبده برا پانکچر

یا رب العالمین