2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

مشتاق رفتم برای عمل سرکلاژ پیش دکتر فشارکی 

من خیلی خوشبختم از وقتی که یاد گرفتم هر چیزی در درونم هست را نشان دهم. من تمام احساساتم را دوست دارم و اطرافیانم را نسبت به آنهاآگاه میکنم.احساسات عزیزم بازی قایم باشک ما تمام شد.ترس عزیزم مرسی که مرا یاری میکنی خشم مهربانم مرسی که هستی ناراحتی عزیزم چه خوب که هستی دل شکستگی باشکوهم چه خوب که منفی های زندگیم را بهم نشان میدهی. شادی ' خوشحالی `دل خوشی `نفرت `و........
2738
پزشکت کی بود من برم نتیجه میگیرم بنظرت چجوریاس؟

بنطرم برو مطب زیر نظر یه رکتر خودش برا مراحل اصلی میفرستدت مرکز ناباروری.ایتجوری که خودت بری مرکز هرسری یه دکترمیبینه و معطلی داره بنظرم

یا رب العالمین
مشتاق رفتین؟دکترتون کی بود؟

ببین اونجا تیمی کار میکنن اول کار میفرستنت تشکیل پرونده اتاق مامایی اونجا کلی سوال و جواب میپرسن از خودت و همسرت بعد ازت پاپ اسمیر میگیرن اگه جدید داری ببر تا نخوان دوباره بدی بعد معاینه و .. بعد یه دکتر از تیمشون میفرستنت اونم سونو میکنه و ازمایش هم برای خودت و شوهرت مینویسه و دارو خلاصه روند درمانیت طی میشه دیگه شماره پرونده داری هر دفعه میری باید شماره پردنده اتو با پرونده ات ببری اگه دکتر خاصی دوست داشتی به پذیرش میتونی بگی مثلا فلان دکتر امروز هست؟ ولی روند درمان همه اشون یکیه مثلا من از نسرین حیدری خوشم میومد بیشتر پیش اون میرفتم بعد اینکه شماره پرونده گرفتی یه نوبتم بگو از احمدی و کلانتر بهت بدن یکوقت ماهها بعد باشه ولی تو داشته باش

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
2706