2733
2739

کاشکی من هفته دیگه زایمانم بود 27 هفتمه 

عشق من با همه اذیتا و کم خوابی ها و دعوا هامون 😂😂خوشالم که مامانتم😘تو نباشی یچی کمه تو زندگیم دوست داریم دخترم😍تیکر تولد دخترمه و خودم😁😁😁من 24 امم دخترم25 ام🤗
کاشکی من هفته دیگه زایمانم بود 27 هفتمه 

عزیزم اینطوری نگو شرایط شما ممکنه ارزو ی نفر بود

یکی از اون ی نفرا خودمم ارزومه فقط بی بی چکم مثبت شه😢

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بابا استرس نداشته باش میری بستریت میکنن بعد لباس میپوشی میری اتاق عمل یا بیهوشت میکنن یا بی حس که به نظر من بیخوشی بهتره چون من میترسیدم از زمانی که عمل میشم به هوش باشم بعدشم که اگه دکتر خوبی داشته باشی درد غیرقابل تحملی نداری یه هفته اذیت هستی ولی استراحت کنی و فشار نیاری روبه راه میشی

**اللهم عجل لولیک الفرج**
2731

روندی نداره میری میخوایی تو اتاق عمل حالا یا از کمر بی حس میشی یا بیهوش بچه رو در میارن

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2738
میشه خودمون انتخاب کنیم مثلا بیهوش بشیم؟

آره میشه. ولی بیحسی خیلی بهتره عوارض کمتری داره. اصلا حسش نمیکنی آمپولی ک میزنن تو کمر. تو کشورای دیگه الویت با بیحسیه 

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
بعد سزارین از چ هفته ای میشه انجام داد. کسی اطلاع دقیقی داره؟؟؟. من ۳۸ هفته تموم بشه عمل میشم. مشکلی ...

از 38 ب بعد

دوست ندارم سوند وصل کنند

سوند خیلی راحته اصلا اذیت نمیشی وقتی ک میذارن

2706