2733
2734
عنوان

نه تعطیل میکنن نه کاری میکنن همه کرونا گرفتن😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2810 بازدید | 187 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
هیچی من حامله شدم😐😐🤣اونم که پر ریسکه

ان شا الله به سلامتی نی نی رو بغل بگیری😍😍

کاربر سابقم ☺☺نی نی یار دیگه شماره تلفن ندارم نترکون لطفاپیش بسوی خوش اندام شدن 😍👌وزن شروع ۷۷وزن  ۹۹/۴/۱۲ ۷۴.۴ وزن ۹۹/۵/۷ ۷۱.۴وزن هدف ۶۰😍😍میتونم حتمااااا میتونم 
من میگم ساخت دست بشره .اونم از نوع چینیش . کار خود کشورشه .ب این دلیل ک چین با امریکا دشمنه و اینجور ...

منم میگم آمریکا ساخته.

دلیلم اینه که دقیقا زمانی که کل دنیا روی ترامپ و استیضاح تمرکز کرده بودن یهو این ویروس اومد و همه بیخیال ترامپ شدن

من موندم خونه ولی دلم آشوبه شوهرم اگه بگیره میاد خدایی نکرده به من انتقال میده نتونستم بهش بگم نرو خ ...

برو خونه مادرت پاشو جمع کن برو 

پسرم ❤❤😍😍😘😘
سنش زیاد بود ممنون من بخاطر شوهرم نگرانم نتونستم بهش بگم نرو میترسم اونم بگیره بیاد انتقال بده زبونم ...

آره میگفتی نرو میخوردت باشعور بوده تو رو نبرده

پسرم ❤❤😍😍😘😘
سنش زیاد بود ممنون من بخاطر شوهرم نگرانم نتونستم بهش بگم نرو میترسم اونم بگیره بیاد انتقال بده زبونم ...

ماسک چندلایه بزنه وبهداشت رو رعایت کنه،اصلا نباید به پدرش نزدیک بشه،از بهداشت برای کفن ودفن مامورمی فرستن همه کارها روباید اونا بکنن

آره میگفتی نرو میخوردت باشعور بوده تو رو نبرده

اره میگه پدرمه منم سکوت کردم برادرشوهر عوضیم اون کرونا رو انتقال داده اصلا رعایت نمیکرد من خودم نرفتم اونم راغب نبود اما بگه بیا چی بگم 😢

2706