2737
2739

داستان بازی چی خوبه اسمشو بگیدمرسی 

سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچکس بعید نیست...                                                تو چه دانی که پس هر نگه ساده ی من چه جنونی چه نیازی چه غمی ست....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پازل حیوانات جالبه دختر من 2سال و 3 ماهشه خیلی دوس داره 

ولی از شدت زیاد دوس داشتنش حذف کردم😀

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
2731
کودک زیر س سال اصلا نبایدددددددد گوشی بدی دستش    

😖

سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچکس بعید نیست...                                                تو چه دانی که پس هر نگه ساده ی من چه جنونی چه نیازی چه غمی ست....
قطار شادی خوبه. بازیه ماشا وآقا خرسه. خیلی خوبه آموزشیه

مرسی گلم❤

2738
پازل حیوانات جالبه دختر من 2سال و 3 ماهشه خیلی دوس داره  ولی از شدت زیاد دوس داشتنش حذف کردم😀

ممنون عزیز خیلی پازله کدومشو نصب کنم

جوجه رنگی قطارشادی

ممنون💋

ممنون عزیز خیلی پازله کدومشو نصب کنم

اونکه عکس شیر هس 

حدودا 50 مگابایته

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

ببین یادت باشه حالا که میخوای یه وقتایی به بچه گوشی بدی توی گوشی بازی نصب نکن بلکه فقط نرم افزار آموزشی نصب کن 

مثلا من کودک نابغه نصب کردم بچم یکم خوندن یاد گرفت خوبه

یا آموزش رنگ و اعداد و حیوانات نصب کن

یادت باشه بزرگتر هم شداصلا بازی براش نصب نکن مغزش نابود میشه

از من میشنوی براش بازی فکری از بیرون بخر مثلا بازی فکری( اولین بازی های من) خیلیییییییی خوبه

یا بازی های (بازی تا) هم خیلی خوبن هم دکتر اکتشاف خوبه هم زنبورک که به سن بچه تو میخوره 

اینا رو بخر نزار بچه گوشی بره

بابا مگه قلول میکنه رفته رو اعصابو روانم  دست بردارنیس که

بیارش پیش خاله دررین  خودم دورش میگردم مامان جونش یکم استراحت کنه

اصلا این اقا ببره ک با من زندگی میکنه عمرا اگه بزاره پس ببریش  

Nobodydied a virgin life Fuc*ked everyone  
2706