2733
2734
عنوان

برگزاری مخفیانه عروسی

| مشاهده متن کامل بحث + 1185 بازدید | 98 پست
اگه جرأتش رو داشتم همین کار رو میکردم تازه به خاطر همین که تالارشون تعطیل کردن کلی نفرین اون بنده خد ...

نفرین که باد هواس بابا چه حرفا میزنی

بعدم از کجا میخوان بفهمن تو زنگ زدی که جرات نداری

میشه برای رسیدن به خواسته ام تو این هفته یه صلوات بفرستید😢
اگه جرأتش رو داشتم همین کار رو میکردم تازه به خاطر همین که تالارشون تعطیل کردن کلی نفرین اون بنده خد ...

شک نکن اونجا کرونایی هست. الان واقعا زیاد شده .به شدت مردم گرفتارش شدن. بعصیا باعلامت بعصیا بی علامت. نه خودت برو نه بذار خانوادت برن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره واقعا خیلی خودخواه هستن آخه یکی نیس بگه بیچاره شاید اصلا عروس و داماد کرونا بگیرن طفلی ها

یه خونواده ای عروسی  گرفتن  مادر  داماد بود یا هروس نمیدونم  فوت  کرد

فکر کن.‌‌تا اخر عمر داغش  مگه  میره...

2728
شک نکن اونجا کرونایی هست. الان واقعا زیاد شده .به شدت مردم گرفتارش شدن. بعصیا باعلامت بعصیا بی علامت ...

منو همسرم که نمیریم ولی خانوادش همه میخوان برن آخه فامیل نزدیکشون هس تو رودربایستی

دیشب یکی از آشناها زنگ زد به مادر شوهرم عروسی دعوت کرد ما رو هم دعوت کرد.گفتم بهش بگو شرمنده ما نمیاییم.

والا شوخی نیست که

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
2738
منو همسرم که نمیریم ولی خانوادش همه میخوان برن آخه فامیل نزدیکشون هس تو رودربایستی

پس خودتونو آماده کنین. اگرم رفتن شما باخانواده همسرت ارتباط نداشته باشیا. حداقل ده روز دوهفته اصلا باهاشون ارتباط نداشته باشین

ما عروسی دوست شوهرم دعوت بودیم شوهرم زنگ زد ازش عذرخواهی کرد گفت بخاطر کرون نمیاییم توهم عروسی نگیر الکی هزینه نکن  ضرر میکنی  هم مردم نمیان هم آشنایی که هستن کرون بگیرم گردن توجه

نصف مهموناش آمدن اصلا هزینه جبران نشد و از همونا  خیلیا گرفتن ولی خدارشکر به فوتی نکشید  

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   
مگه قبلن تالار تو شهرتون باز بود ؟؟ مار از اسفند ماه تا ابلن تعطیله https://www.ninisite.com ...

آره از اردیبهشت تا هفته پیش همه باز بودن آخه وضعیت سفید بود همین عروسی ها پدر استان رو درآورد

تو هوای آزاده برو رعایت گن تو باغ کرونه نیست

خداوندا سپاسگذارم ڪه آرامشی بهم داده ای ڪه بپذیرم آنچه را ڪه نمیتوانم تغییر دهم و سپاسگذارم ڪه شهامتی داده ای ڪه تغییر دهم آنچه را ڪه میتوانم تغییر دهم خداوندا دانشی نیز بهم بده ڪه تفاوت این دو را بدانم ،( عشق قمر بنی هاشمی است و بس)
2706