2737
2739
عنوان

سلام ی لحظه بیایید

139 بازدید | 21 پست

سلام من ۲ سال ازدواج کردم یک سال با خانواده شوهرم زندگی کردم بعد یک سال اونا رفتن منو گذاشتن تو خونه پدر شوهرم البته با وسایل مادر شوهرم خودم هیجی ندارم یک سال من شوهرم تنها اینجاییم خواهر شوهرام یک بار نیامدن اینجا چون باهم نینه خوبی نداشتیم و همش قهر بودیم چند روز پیش باهم دعوای خانوادگی داشتیم بعد مادر شوهرم دیروز اومد با من شوهرم حرف زد پند داد و... بعد گف ک فردا شب مارو دعوت کن خونه ات منظورش حتما خواهر شوهرام بوده و جاری هام حالا امشب باید دعوتشون کنم حالا چیکار کنم انقد استرس دارم 

تعداد رای : 2
نظرسنجی
کمک
1
50%
کنید
1
50%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام

حالا که توی عمل انجام شده قرار گرفتین سعی کن خیلییییی معمولی برخورد کنی

نه صمیمی شو و نه بی محلی کن

پذیرایی نرمال باشه نمیخواد خیلی پذیرایی عجیب داشته باشی

در کل عادی باش انگار هر هفته همو دیدین و عادیهستین

کاش میشد همه حرف ها را زد. بعد مُرد....
2738
چرا ندارین؟

همین جوری باهم خوب نبودیم و حرف نمی زدیم الان اونا امشب بیان اینجا من خجالت میکشم اونا هم خیلی آدم های وسواسی هستن رو وسایل خونه بی حد حساس هستن حالا میترسم بعد یک سال بیان اینجا ایراد بگیرن البته من خونه رو عین دسته گل نگه داشتم برای همین استرس دارم از دیشب دارم پاک میکنم همه جارو ک تمیز بمونه 

مشکلتون چیه؟

مشکل من اینه اونا تو هر زندگی ما دخالت و بد گویی میکنن نیش کنایه میزنن برلی همین ما اونا باهم خوب نیستیم اصن باهم حرف نمیزنیم الان بنظرتون مادر شوهرم چرا گف ما اونا رو دعوت کن

همین جوری باهم خوب نبودیم و حرف نمی زدیم الان اونا امشب بیان اینجا من خجالت میکشم اونا هم خیلی آدم ه ...

اصلا مهم نیست ایراد گرفتن هم شما فقط لبخند بزن

میان و میرن

شما میمونی و شوهرت و زندگیت

به فکر بعدش باش

جوری باش که وقتی رفتن غصه شون نمونه

کاش میشد همه حرف ها را زد. بعد مُرد....
2706