2733
2739
عنوان

پیادع روی باعث سقط جنین میشه

12813 بازدید | 23 پست

۳روز مونده به پری پیاده روی و کار این ماه خیلی انجام دادم ۳ ماه قبل هم سقط داشتم

بنظرتون از بعد پری آدم باید مراقب بود یا قبل؟

آخه از قبلش مراقبش باشی ک نمیشه شاید این ماه نشد ماه بعدم نشه و..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پیاده روی و ورزش کمک هم میکنه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

راه رفتن اگر مشکل خاصی نداشته باشی و اگرزمان خیلی طولانی نباشه مشکلی نداره ولی کار سنگین‌ میتونه باعث سقط بشه.و الان که یکبار سقط راشتی برا دومی ممکنه دکتر استراحت تجویز کنه

بچه ای که میخواد با پیاده روی ساده بیفته بذار بیفته   ...ولی واقعا ارتباط نداره تازه پیاده رو ...

من آخه وسایل سنگین هم جابجا کردم زیاد

قبلشم ی سقط داشتم بخاطر همین میگم

آخه میگن قبل موعود ک باردار حساب نمیشی بخاطر همین میگم

2738

توصیه دکترهاست که تو دوران بارداری پیاده روی فراموش نشه

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
رحم با رحم فرق داره من ی سقط داشتم خیلی میترسم

شما مواظب خودت باش هربارداری هم فرق داره ولی این دوستم هم بارداری اولش با یه کارای ساده بچه سقط شد بچه دوم نه دیگه مواظب بود .ولی اینو نمیدونست.

یا رب العالمین
من آخه وسایل سنگین هم جابجا کردم زیاد قبلشم ی سقط داشتم بخاطر همین میگم آخه میگن قبل موعود ک باردا ...

عزیزم شما که انقد حساس و نگرانی واجبه بری پیاده روی ؟؟؟

البته در حد بیست تا نیم ساعت پیاده روی فک نکنم مشکل ایجاد کنه ولی خب وقتی تجربه سقط داری اقدام هستی مراعات کن وسایل سنگین برندار

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 
2706