2733
2739
عنوان

این پول از کجا اومد؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 612 بازدید | 47 پست
اره گلم، ضرر نداره، 50 تومن که پولی نیست که بخوایم بگیم پولشویی، ولی اینجوری خیال خودت راحت تره، اگه ...

آهان اره راس میگی عزیزم....برم بپرسم...فقط دعا کن پولو ازم پس نگیره

چون نصفشو خرج کردم😂 از این میترسم و ناراحتم😔

" آن گاه که دوست داری همواره کسی بیادت باشد....بیاد من باش که من همیشه بیاد توأم "   بقره آیه 152

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره...میشه، ۵۰،۶۰ تومن دیدم اومده به حسابشون..... قوانین جذب و بخون اونوقت میبینی راحت میشه.‌.‌..میگ ...

اصلا با عقل و منطق جور در نمیات عزیزم 

چند ماه پیش به حساب ی بنده خدایی که آبدارچی شرکت بود 5 میلیون واریز شود اومد پیش شوهرم قضیه رو مطرح کرد، شوهرم گفت الان بانک تعطیل، اول برو کلانتری گزارش بده فردا برو بانک همین کار کرد بعد بانک پول کشید بعد متوجه شدن ی باند دولتی بوده از این طریق پولشویی می کردن

2731
شایدجایزه قرعه کشی بانک بوده 😺

آهان ..شاید .‌‌.اگه مثلا قرعه کشی چیزی داشتن....

ولی باید پیامک قرعه کشی می‌آمد..

بانکی ک برا قرعه کشی ۵۰ هزار میده....بخور تو سرش ۵۰ هزار😂

دوتا چیپس بخرم میشه ۵۰ هزار😂

" آن گاه که دوست داری همواره کسی بیادت باشد....بیاد من باش که من همیشه بیاد توأم "   بقره آیه 152
آهان اره راس میگی عزیزم....برم بپرسم...فقط دعا کن پولو ازم پس نگیره چون نصفشو خرج کردم😂 از این میت ...

عزیزم 50 تومن پول نیستی که بخوای واسش ناراحت بشی، ولی اینجوری خیال خودت آروم تر میشه، هیچ وقت هم به خاطر مالی که نمی دونی چطوری وارد زندگیت شده ناراحت نشو، حتی اگه خیلی اندک باشه، 

از کجا معلوم یکی اشتباهی واسه شما نفرستاده باشین اون متوجه نشده، ولی شما متوجه شدین پس باید به‌ پس بدی

اگه سهام داری سود سهامه

اخه سهام عدالتم دست خودمه عزیزم ...آزاد کردم...دست دولت نیست....

الان فکر کنم ۱۲ میلیون باشه سهام عدالتم

عزیزم 50 تومن پول نیستی که بخوای واسش ناراحت بشی، ولی اینجوری خیال خودت آروم تر میشه، هیچ وقت هم به ...

درسته عزیزم....ممنونم ....

راس میگی  میرم با رعایت پروتکل های بهداشتی از بانک میپرسم

خیالم راحت شه

2740
عزیزم 50 تومن پول نیستی که بخوای واسش ناراحت بشی، ولی اینجوری خیال خودت آروم تر میشه، هیچ وقت هم به ...

ممنونم ازت عزیزم😘😘😘

کاش یهو چند میلیون از این پولا میومد تو کارت من

بخدا اگه اعتراض کنمو تاپیک بزنم😕بی ناموسم

گوجه____سبز سابق😕خدایی دیگه شماره ندارم گزارش نزنید😐😐😐خوبی نی نی سایت اینِ که تو دعوا و  کل کل میتونی صبر کنی جوابای بهتری یادت بیاد و بعد ریپ کنی😂😁❤🤞🏻بازیگر اینده😊😋البته که قبلا بازیگر هری پاتر بودم ولی چندسال دیگه منو تو تی وی میبینیییید دعااااکنید برام😃❤اگه لایک میکنم فک نکنید پستتون خیلی به دلم نشسته😊☺ن ن ن در اشتباهید😂😂🤣🤣🤣قشنگا من همه رو لایک❤ میکنم تا ببینم کامنتارو تا کجا خوندم ....گفتم یه وقت سوءتفاهم نشه😁از دگر خوبان تو افزون نیستی؟😏/باش خاموش!!چون تو مجنون نیستی!!!!!!🤫پروانه صفی دیده به او دوخته بودم🦋/وقتی که خبردار شدم سوخته بودم😕💥💣مامانم گفته زیاد نرو نی نی سایت از بس خوشگلی چشمت میزنن😌😌بی بی جی بابیجی بوووووو😁😁😁😁تو سوسک شوووووووودییییییییی 🤣🤣خیلی خب گریه نکن😪😢😕😕😕الان مثل طاااااوووووس قشنگت میکنم🦃🦃🦃🦃🦃عههعههه بوقلمون شدی کههههه ببشید چوب جااادووووم خلااااب شده😞😟صبر کن ....استکشرووو((اکسپکتو)) پااااتروووونوووووم جینگ😯😍😍😍👸🏻جان جان نگا چه خوشگل شد پدر سوووووخته((👸🏻))😃😄یبار معلم مطالعات احتماعیمون بهمون یه چیز قشنگی یاد داد حیفه بهتون نگم یه ورد معجزه آسا گفت هر کاری خواستید بکنید بگین خدایا شکرت که این اتفاق می افته مثلا خدایا شکرت که فردا امتحانمو خوب میدم ...خدایا شکرت که فردا روز خوبیه....خدایا شکرت که فردا میریم خونه ننه جون.😀دقت کردی خدایا شکرت که میشه..♡♡بشه ن هااااا مییییشه....😎🙂مادربزرگ خدابیامرزم هم یه چی قشنگ بهم یاد داد  هروقت هرچی  گم کردی وگشتی و پیداش نکردی یه فاتحه برا ام البنین بخووون همون موقع پیداش میکنی😍حتی برا کوچکترین و بزرگترین چیز😊معجزه میکنه 😗😗😗همه چیزایی که گفتم برا من معجزه کرده گفتم در اختیارتون بزارم امیدوارم بدردتون بخوره!!♤
بورس سهام نداری؟

چرا تو بورس هم هستم...سهام دارم....ولی من برداشت وجه نزدم...

یعنی بنظرت مال سهام های تو بورسم هست؟اونا ک آخه سود وزیانشون همونجا مشخص میشه

واریز سود سهام آریاس. به همه دادن

مطمئنی عزیزم؟ از کی تا حالا سود سهام و جدا ب کارت میریزن.؟

مگه سود وزیان اریا جدا ب کارت میاد ؟😓

2706