2737
2739
عنوان

این پول از کجا اومد؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 612 بازدید | 47 پست
انوقت ممکن بود به جرم پولشویی بگیرنت😅

نه دیگه خدا برام خواسته از ناکجا پول بفرسته     

ببین اینا که تو قانون جذب تمرین می کنن این اتفاق دیدم براشون میفته واقعاااا

خوشا به بخت بلندم که تو در کنار منی....تو هم قرار منی هم تو بیقرار منی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم بهتره فردا بری بانک و پیگیر باشی، شوهرت یا کسی دیگه برات پول واریز نکرده؟ 

نه ...مجردم عزیزم...ب بابام گفتم...گفت من نریختم...هیچکس شماره حساب ازم نداره....

جدی برم بانک بنظرت بپرسم 

" آن گاه که دوست داری همواره کسی بیادت باشد....بیاد من باش که من همیشه بیاد توأم "   بقره آیه 152
2731
نه دیگه خدا برام خواسته از ناکجا پول بفرسته       ببین اینا که تو قانون جذب تمرین ...

نه گلم اینا همش توهم، تو باور نکن، از این پولشویی زیاد اتفاق افتاده، که بعد طرف از همه جا بیخبره، ولی پوستش می کنن

شاید سود سهام عدالته.شایدم یکی دلش خواسته پنحاه تومن بده بهت واریز تراکنشم آرزوست....

ن اتفاقا بابامم گفت شاید سهام عدالته ...ولی من سهاممو آزاد کردم دست خودمه...

" آن گاه که دوست داری همواره کسی بیادت باشد....بیاد من باش که من همیشه بیاد توأم "   بقره آیه 152
نه گلم اینا همش توهم، تو باور نکن، از این پولشویی زیاد اتفاق افتاده، که بعد طرف از همه جا بیخبره، ول ...

قانون جذبو کامل بهش اعتقاد دارم چون یه مدت تمرین میکردم و واقعا جواب میداد..اما اینکه از ناکجا پول بیاد و نمی دونم اما تو اون گروهی که هستیم زیاد دیدم

اگه اشتباه شده باشه خود بانك برميداره اگرم كسى ريخته باشه بالاخره صداش درمياد 😁

آخه میدونی؟ نمی‌دونم کار درستی کردم یا اشتباه

نت نداشتم ...از اون پول واسه خودم نت خریدم😁

خداکنه دردسر نشه برام

2740
نه ...مجردم عزیزم...ب بابام گفتم...گفت من نریختم...هیچکس شماره حساب ازم نداره.... جدی برم بانک بنظر ...

اره گلم، ضرر نداره، 50 تومن که پولی نیست که بخوایم بگیم پولشویی، ولی اینجوری خیال خودت راحت تره، اگه کسی هم باشه که اینجوری نون میخوره، شناسایی بشه، اگه هم مورد اشتباه شده باشه دیگه مال حروم نمیات تو حسابت

آخه میدونی؟ نمی‌دونم کار درستی کردم یا اشتباه نت نداشتم ...از اون پول واسه خودم نت خریدم😁 خداکنه ...

سرعت عملت قابل تحسينه 😂

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
مطمئنی ۵۰ هزارتومن نکن ۵۰هزارریال سود پولت باشه 

ن دیدم نوشته بود  ب تومان خوندم عزیزم

این متنش

بانک تمام الکترونيک انصار
واريز به:.......
مبلغ: 506,920ريال
1399/4/23
11:55:03
مانده: 1,011,203ريال
واريز تراکنش

اینکه یدفعه ای 100 میلیون بیات به حسابت اونم از ناکجا آباد، به نظرت طبیعه؟ 

آره...میشه، ۵۰،۶۰ تومن دیدم اومده به حسابشون..... قوانین جذب و بخون اونوقت میبینی راحت میشه.‌.‌..میگم من اعتقاد دارم

2706