2737
2734
اول تلافی بعد بردن آبروی اون پیش عالم و آدم و به موس موس و گ و ه خوردن انداختن اون بعد گرفتن تموم ...

تلافیش امیدوارم پیشنهاد پاک کردن  نجاست با نجاست نباشه

چون کار اشتباه رو هرکس انجام بده اشتباهه و فرقی نمیکنه

خر اگر لگد بزنه تو برگردی بهش لگد بزنی از اون خر خرتری

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
نمیشه نمیدن شوهرش باهاش دعوا کرد که چرا گفتی

عزیزم یا باید تعقیبی جی پی اسی چیزی 

یا التماس همسایه تونو کن و بگو الآن معلق تو جهنمی قسمش بده و مرد و مردونه هرگز هرگز نگو اون گفته

اینجوری تو برزخی .باید بهت ثابت بشه تا اروم بشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب ی بار بیوفت دنبالش 

یا یکی رو بگو بیوفته ی هفته دنبالش ببین کجاها میره با کیا میگرده 

یکی از اقوام ما شنود خریده بود مچ شوهرش گرفته بود

برای سلامتی پدر مادرم صلوات بفرستید لطفا 😘لایک کنید منم برای پدر مادراتون بفرستم ❤❤
از خدا میخام به زندگیت آرامش بده 🙏از من به تو نصیحت مشکلت روبا خونسردی حل کن که روتون توی روی هم با ...

مشکل ما خیلی وقته حاد شده هرچی منطقی باهاش صحبت میکنم فایده نداره تو گوش خر یاسین میخونم دوباره دارم میبینم میپیچونه سرکار میره دنبال کثافت کاری

2731
تلافیش امیدوارم پیشنهاد پاک کردن  نجاست با نجاست نباشه چون کار اشتباه رو هرکس انجام بده اشتباه ...

تلافی قرار نیس با نجس شدن باشه

همونقدر که اون خیانتکار نجس بسوزه کافیه

🌟🌙Αλλάχ♪❤️"جِسمـ مَن                                                                              قَلبِـ مَن                                                                              روحِـ مَن                                                                                    "  یکـ به یکـ تورا صدا میزنند .."تو" و خود"تو"چه‍ هستی که‍ اینگونه‍ تمامـ مرا به‍ تلاطمـ در آوردی؟!....                                                       {حُـــــسیـن(ع)}                                     مَرا محکمـ در آغوش خود بگیر ،چرا که‍ مهربون تر از آغوش تو هیچـ کجای اینـ دنیا ندیدمـ•••♪عِــزرائیل                   ^الهمـ عجل الولیکـ الفرج^

اگه میفهمی جدا میشی پیگیر شو

ولی اگه میخای بفهمی وجدا نشی وهر روز تو سرش بزنی و افسرده شی و شکاک

یه بچه بیاری اونم داغونش کنی تو این کشمکش ها

پیگیرش نباش

دیدم همه تو امضاشون خواستن دعاشون کنین گفتم منم بگم  دوستان خواهشا دعا کنید یه کار خییییلی خوب که این مشخصات رو داشته باشه : حقوقش خیییییلی بالا باشه!پنج شنبه جمعه ها و روزای تعطیل پیشمون باشه ! بهش سر کار ناهار بدن نخوام خودم ناهار بذارم! کارش اسون باشه از کار میاد انقدر خسته نباشه ! بیمه داشته باشه ! بازم حقوقش بالاااا باشه !! گیر شوهرم بیاد حالا اگر ی صلوات بفرسی ک نور علی نور اگه تو نماز و دعاهات یادم کنی که ان شاءالله یک در دنیا صد در اخرت نصیب خودت شه!!!
من کلا تو محلی که شوهرم خانوادش دارن زندگی میکنن یه ساله اومدم از یه چن نفر دیگه هم شنیدم شوهرم بدنا ...

عزیزم تو 8ساله باهاشی چرا تازه باید متوجه بشی، ببین بلخره الان همسرته بعدشم طلاق راه اخره و اصلا کلمه خوبی نیست بهش فکرنکن تو میتونی خوشنامش کنی سعیتو بکن بخدا میتونی فقط به خودت اعتماد کن، ترخدا بقیه هم هی نگین طلاق زشت ترین کلمه روی زمینوتکرارنکنین خواهشا

من کلا تو محلی که شوهرم خانوادش دارن زندگی میکنن یه ساله اومدم از یه چن نفر دیگه هم شنیدم شوهرم بدنا ...

عزیزم زندگی با مرد بدنام خوب نیست

برو بخون ببینن چند تا دختر خواستگار ندارن باباهاشون بدنامن و کسی نمیره خواستگاری دختری که باباش مرد بدیه

و ضمنا پسر هم به باباش میره

پس چه دختر چه پسر هر بچه ای بیاری بدبخت میشی چون عروست تورو فحش میده که بچتو تربیت نکردی نه باباشو

ول کن مرد بدنام که همه محل خبرشو دارن زندگی و بچه آوردن ازش مزخزف ترین کار عالمه

جونتو وردار و دررو

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
2740
تلافی قرار نیس با نجس شدن باشه همونقدر که اون خیانتکار نجس بسوزه کافیه

اونوقت میگه اونم یکی بود مثل من

چه بسا قبلا هم میکرده من خبر نمیشدم

نه اتفاقا

و بعدم نمیسوزه میگه پس اینم هرزه بود

اتفاقا از دست دادن یه زن پاک تو این دوره زمونه خیلی بیشترمیسوزونتش

باید بهش بگه من پاک بودم و تو لایق من نبودی

لیاقتت کثافتایی مثل خودتن که مثل مترو تو روز چند صد نفر روشون بشینه و پاشه

الان خواهرام میگن بمون تحمل کن همه مردا همینن همسایمون دوست هرکی میشنوه میگه بمون زندگی کن همه مردا همینن میخام بدونم واقعا همه همینن بخدا حسرت شوهر ابجیامو میخورم انتخابم اشتباه بود

الان خواهرام میگن بمون تحمل کن همه مردا همینن همسایمون دوست هرکی میشنوه میگه بمون زندگی کن همه مردا ...

نه عزیزم همه همین نیستن به خدا