2737
2734
الان خواهرام میگن بمون تحمل کن همه مردا همینن همسایمون دوست هرکی میشنوه میگه بمون زندگی کن همه مردا ...

مرد خیانتم بکنه تو دوران بارداری

نه که سال اول زندگی بره خیانت این دیگه بیمار جنسیه

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونوقت میگه اونم یکی بود مثل من چه بسا قبلا هم میکرده من خبر نمیشدم نه اتفاقا و بعدم نمیسوزه میگه ...

نظرشما قابل احترامه 

اما جواب آدم بد کار وظالم تلافیه از نظر من 

چون این دنیا کارماس و باید از حقت دفاع کنی

درضمن آب دریا با لق لق سگ نجس نمیشه 

اتفاقا باید ثابت کنی منم میتونم همینقد که تو بدی بد باشم

منم میتونم همینقد که احساس زرنگی میکنی زرنگ باشم 

باید ثابت کنی که ضعیف نیستی 

ادعای پاک بودن این دوره بدرد نمیخوره و فقط از سادگیت سواستفاده میکنن...و دراخر اونی که میسوزه اون فرد مدعی پاک بودن و ساده بودنه.

تو این دنیا باید اندازه شغال بودنشون گرگ باشی 

منظور از گرگ بودن جسارت و قدرت و قوی بودنه نه صرفا کاستن  از ارزش خودمون 

🌟🌙Αλλάχ♪❤️"جِسمـ مَن                                                                              قَلبِـ مَن                                                                              روحِـ مَن                                                                                    "  یکـ به یکـ تورا صدا میزنند .."تو" و خود"تو"چه‍ هستی که‍ اینگونه‍ تمامـ مرا به‍ تلاطمـ در آوردی؟!....                                                       {حُـــــسیـن(ع)}                                     مَرا محکمـ در آغوش خود بگیر ،چرا که‍ مهربون تر از آغوش تو هیچـ کجای اینـ دنیا ندیدمـ•••♪عِــزرائیل                   ^الهمـ عجل الولیکـ الفرج^
نظرشما قابل احترامه  اما جواب آدم بد کار وظالم تلافیه از نظر من  چون این دنیا کارماس و ب ...

منم با نظر شما موافقم چون دارم میبینم داره واسم کمبود محبت وقت میزاره حس میکنم دلش گیره خیلی وایسادم همش فکر تلافی زد به سرم ولی گفتم ولش کن ولی الان میگم باید تقاص کاراشو اینجوری بده کهه منم ازش ببرم چون هنوز دسم داره و بی توجهی من آزارش میده

2731
نظرشما قابل احترامه  اما جواب آدم بد کار وظالم تلافیه از نظر من  چون این دنیا کارماس و ب ...

میدونی کارما سر جاشه

منم به کارما معتقدم

یا به فازسی خودمون از هر دستی بدی از همون دست میگیری

پس اینو قبول کن که یا باید به اندازه اون کثیف باشی تا بتونی جواب کارمای اون باشی

یا تو خودتو بکش کنار و بسپر به دست کارما

اون خودش به خووووووبی از پسش برمیاد همچین که خوب درک کنه اینی خورد از کجا بود...

بابا بزرگ من یه حرف خوب داره

میگه وقتی بهتون کسی بدی میکنه جوابشو با بدی ندید

چون شما بد بودن رو خوب بلد نیستید

برید کنار و بذارید اون همین کارشو با یکی دیگه تکرار کنه

اونوقت اون آدم خووووووب حالیش میکنه تاوان کار بد چیه و حقشو میذازه کف دستش

پس  تلافی کردن رو بسپریدش به کاردان😂

البته خوب این به زبون سادس

ولی درکل معتقدم شرفم رو ولو به فیلم نباید زیر سوال ببرم

چون خیانت اسمش روشه کار آدمای باشرف نیست

پس به قول خودت واسه واق واق سگای کثیف هرزه گرد ما نباید خودمونو به کثافت بکشیم ولو فیلم و نقش بازی کردن

لاش مرده مال سگه بذار بخوره

اگر سگ لاش مرده خورد که ما نباید بگیم ما هم بلدیم لاش مرده بخوریم

ما میگیم لاش مرده لیاقت تو و جد و ابائت

غذای ما انسانها از تمیزیاس که سگایی مثل تو باهاش آشنایی ندارن

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
منم با نظر شما موافقم چون دارم میبینم داره واسم کمبود محبت وقت میزاره حس میکنم دلش گیره خیلی وایسادم ...

این حرف خیلی اشتباهه

شما زن شوهر داری

حیانت زن شوهر دار خیلی گناه بزرگیه

برای ترک کردن محبت شوهرت دست به همچین گناه سنگینی نزن

عزیزم ببین الان میگه حرف تو درسته

گناه اینو اون دنیا چطور گردن میگیری که گمراهش کردی؟

منم با نظر شما موافقم چون دارم میبینم داره واسم کمبود محبت وقت میزاره حس میکنم دلش گیره خیلی وایسادم ...

بعدشم اون زرنگه مال خودشو پنهان میکنه مال تو لو میره

بعد جلو فامیل خودت میاره میندازتت میگه دخترتون خیانتکار بود اینم مدارکش 

ابروتو همه جا می‌بره

مامان بابات تو در و همسایه و فامیل بی آبرو میشن

خودت دیگه هیچکی نمیاد بگیرتت

همچین خطایی نکن که تاوانش سنگینه

2740