2733
2734

مادرشوهر من دیسک شدید داره کار خودشو به زور میکنه اکثرا پدرشوهرم کمکش میکنه ولی تا الان بهم نگفته یدونه چایی بیار چندماه پیش با هزار قسم وایه خونش جارو کشیدم و کابینتاشو تمیز کردم تا همین الانش ازم تشکر میکنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانواده همسرم ترکن خودمم ترکم

اهوم کلا عروس کاری دوست دارن و این که عروس بشینه و خانواده شوهر جلوش غذا بیارن و بعدشم پا نشه کمک رو یکم مشکل دارن باهاش

آزاد شو از بند خویش ،تحقیر را باور نکن. اکنون زمان زندگی‌ست ، تاخیر را باور نکن. 
2728
من فقط یه نفرم خب زورم میگیره بخوام همه ی ظرفارو بشورم خونشون...نمیدونم من ادم بدیم یا اونا پرروان&n ...

وا یعنی چی خونه ی مادرتم حرصت میگیره مادرشوهرتم سنی ازش گذشته خب کلفت نیست که جلوت دولاراست شه تو مثله ملکه ها بشینی تکون نخوری 

مرسی عزیزم اخه فک میکردم ترکا شاید از عروس خیلی کار بکشن  کلا اینقد از ترکا بد شنیدم جبهه گرفت ...

این چه حرفیه اخه 

ترکا خیلی هوای عروسشونو دارن و به اصطلاح لوسش میکنن 

آزاد شو از بند خویش ،تحقیر را باور نکن. اکنون زمان زندگی‌ست ، تاخیر را باور نکن. 
2738
تنظیمات قسمت امنیت بزن شماره تلفن هیچ کس 

عزیرم من میرم قسمت امنیت موبوگرام بعد هیچ کی نداشت مینویسه مخفی کردن شماره روی منو این یعنی کسی نمیبینه

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر
راجب اون پیشنهات 😂😂 امروز با نامزدم بیرون بودیم سر پیچ بودیم یاد حرفت افتادم تا خونه هی میخندیدم ...

ای جانم حالا خوب بود یا نه 😄😍

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر
عزیرم من میرم قسمت امنیت موبوگرام بعد هیچ کی نداشت مینویسه مخفی کردن شماره روی منو این یعنی کسی نمیب ...

موبو نه

تل اصلی فقط 

هرگاه خواستم بگویم دوستت دارم گفتم حالت چطور است ... و من تورا خیلی حالت چطور است...
2706