2737
2739
عنوان

خواب عشق گذشته

127 بازدید | 13 پست

دوستان من هرشب خواب عشق قبلیمو میبینم

الان شوهرمو دوس دارم خیلی اما شبا همش خواب عشق گذشتمو میینم و توی خواب خیلی دوسش دارم اونم دوسم داره اما از عذاب وجدان خیانت توی همون خواب زجر میکشم و نمیتونم ب عشق گذشتم برسم.الان واقعن عاشق شوهرمم چرا این خوابارو میبینم نکنه معنی خاصی داره نکنه اون هنوز تو فکرمه؟ چون من ولش کردم. سرزنشم نکنید چون خیانت کرد

من هروقت چند شب پشت هم خواب یکیو میبینم یعنی اتفاقی واسش افتاده 

یه بار اینطوری خواب استادمون رو دیدم رفتم بهش گفتم صدقه بده گفت ممنون اره حال خوبی ندارم چندوقته برای حال دلم دعا کن 

هرگاه خواستم بگویم دوستت دارم گفتم حالت چطور است ... و من تورا خیلی حالت چطور است...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
شاید دلش برام تنگه... 

نه فقط تو بدونه اینوه بخوای تو ناخداگاه مغزت بهش فکر می کنی برا همین شبا که کنترل مغزت دست خودت نیست دست ناخداگاه مغزته افکارتو برات باز گو می کنه 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 

عشق ک نه ...ولی یه خواستگار داشتم فامیلای پدریم ...خلاصه قسمت نشد ...تا اینکه خیلی اتفاقی خواب دیدم امام رضا بهم گفته به فلانی (خواستگار من)بگو بیاد تو خونم بچه بهش میدم ولی باید اسمشو رضا بزاره....من هیچ خبری نداشتم ازش ...روم نمیشد پی گیری کنم ک آیا واقعا بچه دار نشده هنوز بعد چند سال...تا اینکه فهمیدم آره ..بچه دار نشدن هنوز و خونش هم رفته  تهران ...من ولی نتونستم خوابمو بهش برسونم ..مطمعنم بره پابوس امام رضا بچه دار میشه ...ولی هیچ کس نمیدونه کجا هست و هیچ راهی نداره ..منم اصلا روم نمیشه از کسی سراغشو بگیرم..ولی دوست دارم یکی بهش برسونه ک یه زیارت بره ...

چرا تو نا خوداگاهم بش فکر میکنم؟ ینی من نخام مغزم فکر میکنه؟ 

اوه بله مغز انسان دست کم نگیر  اگه انسان بدونه مغزش چه ابعاد وکارایی داره دنیا به این شکلی که بود نمی موند 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن