2733
2739

قرعه کشی بنویسم ماهی دویست ده ماهه دوملیون؟ومعلوم نیس کی دربیاد

ک زخم هر شکست من حضور یک جوانه شد 😊🌱

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

قرعه کشی الان ارزش نداره تا وقتی که بهت بیفته دیگه هیچ ارزشی نداره

دوستان نی نی سایتی عزیز برام دعا کنید ۶ساله در انتظار بچه دار شدن هستم سه بار آی وی اف کردم یه بار آی یو آی  لطفا با دلهای صافتون دعا کنید من باردار بشم و بچه های سالم و صالح خدا بهم بده

بورس داره میره بالا...

عرضه اولیه بگیرین فقط

هروقت بورس از بورس افتاد برو دنبال چیزای دیگ

،امین_داداش ،چگوارا سابق هستم:) ... حالا امین جونتون برگشته :) خواستند مارا تعلیق کنن غافل اینکه بذر بودیم؛) ......اقا سو تفاهم پی نیاد ما سر ب زیریم ب خداااا ما را گزارش نزنین یه چندتا بحث کردن و داشتن اختلاف نظر چیه مگه نباشه باید شک کرد!.... ودر اخر تشکر میکنم از نی نی یارها مخصوصا شبش که ما رو مورد عنایت قرار دادن و تعلیق نکردن  و به اخطار بسنده کردن کوچیک همتونم هستم:) واقعا چرا تاپیکام رو تعطیل میکنین😑عضو ستاد مبارزه با مرد ستیزی. بقیش یادم اومد میگم
2738
بورس داره میره بالا... عرضه اولیه بگیرین فقط هروقت بورس از بورس افتاد برو دنبال چیزای دیگ

ماشالله چقد عرضه اولیه میاد فکر کنم مرداد چهار تا اینا بیاد 

ک زخم هر شکست من حضور یک جوانه شد 😊🌱

خواهشا اینقد تو بورس سرمایه گذاری نکنید ضرر میکنید از ما گفتن بودا!نقدینگی دولت اومده پایین داره با پول مردم اینا رو پر میکنه درواقع از این جیب به اون جیبه !مراقب باشید

2706