2733
2734
عنوان

محتاجم به دعاتون واسه نی نیم😢😢

732 بازدید | 162 پست

خانما نی نیم کل امروزو تکون نخورده فردا میخوام برم ضربان قلبشو چک کنم دعا کنید برام دخترم سالم سلامت باشه😢😢

دختر گل مامان خوش اومدی به زندگیم😘😘😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر كاري كردي تكتون نخورد؟ 

ايشالا ك قبل از اينكه بري دكتر تكون بخوره دختر گلي و خيال مامانشو راحت كنه ❤️🙏

محال است باراني 🌨از محبت🌹 به كسي هديه كني و دستان خودت خيس نشود! و چه زيباست بي قيد و شرط عشق 😍🥰بورزيم…بي قصد و غرض حرف بزنيم ، بي دليل ببخشيم و از همه مهم تر بي توقع به انسان ها محبت كنيم …🤗🤗
2731

عزیزم چند روز پیش هم یه نفر همین تاپیک رو زده بود

همه بهش گفتن اشکالی نداره یه روز کمتر یه روز اصلا یه روز بیشتر

شما هم اصلا نگران نباش😄

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗

انشاله ب حق علی ب خوشی خوبی بدنیا بیاد و سالم باشه

رد نشو بخون امضا رو ... 🚶‍♀️۶سالم که بود دلم میخواست  با بچه های کوچه بازی کنم ولی مادرم میگفت نه🙂 .... ۱۰ سالم که بود دلم میخواست  خرس بزرگتر از خودم  داشته باشم  ولی نشد بخرم الان یکیش دارم  اندازه خودمه 🙃.... ۱۳ سالم که بود دلم خواست برم  بیرون اونقدر بگردم تا خسته شم  ولی الان خونه رو  بیشتر ترجیح میدم تا بیرون ...😄 ۱۵ سالم که بود همیشه دوست داشتم گوشی لمسی داشته باشم اونم بزرگش  ولی نشد بخرم  الان بهترینش دارم .... 😊خواستم  بگم  یچیزای  به وقتش  قشنگه  (: 😪پس تا چیزی میخوای داشته باشی داشته باش نزار ناراحتیش تو دلت بمونه که چرا اونموقع تجربه نکردی (: 🙎‍♀️🥀🖤🤍

عزیزم منم نی نیم از دیروز تکون نخورد تا ۷ شب امروز انقدر گریه کردم انقدررر گریه کردم ک نگو.یهو ۷ اژانس گرفتم رفتم دکتر واسم سونو هم نوشت رفتم ماشالا هم صدای قلبش عالی بود هم خودش.بی خودی نگران شدم

من همیشه با حرف همه موافقم چون این تنها راهیه ک میتونم ساکتشون کنم،تا دیگه حرفشونو ادامه ندن😏
2738

نترس دخترمنم ی روز کامل تکون نخورد حتی رفتم بیمارستان ضربان قلبشو پیدا نمیکردن پرستار با دستاش شکممو محکم این ور اون ور کرد تا خانوم از خواب زمستونی بیدارشد بعد گفت اینا یه دوره سیکل خواب دارن بعضی وقتا برا چندساعت اینطوری میشن

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 

بچها تو خدا واسه تاپیکهام گزارش بزنید لطفا هر ک زد لایک کنه صلوات بفرستم واسش 

رد نشو بخون امضا رو ... 🚶‍♀️۶سالم که بود دلم میخواست  با بچه های کوچه بازی کنم ولی مادرم میگفت نه🙂 .... ۱۰ سالم که بود دلم میخواست  خرس بزرگتر از خودم  داشته باشم  ولی نشد بخرم الان یکیش دارم  اندازه خودمه 🙃.... ۱۳ سالم که بود دلم خواست برم  بیرون اونقدر بگردم تا خسته شم  ولی الان خونه رو  بیشتر ترجیح میدم تا بیرون ...😄 ۱۵ سالم که بود همیشه دوست داشتم گوشی لمسی داشته باشم اونم بزرگش  ولی نشد بخرم  الان بهترینش دارم .... 😊خواستم  بگم  یچیزای  به وقتش  قشنگه  (: 😪پس تا چیزی میخوای داشته باشی داشته باش نزار ناراحتیش تو دلت بمونه که چرا اونموقع تجربه نکردی (: 🙎‍♀️🥀🖤🤍

انشا... که سالمه دختر منم وقتی باردار بودم هزار بار از این بالاها سرم اورد 😅😅 نگران نباش ولی فردا حتما برو چک کن مطمئن باش هیچی نیست

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
2706