2737
2734
عنوان

وزن گیری کودک

276 بازدید | 34 پست

سلام دوستان پسر من ۱۷ ماهشه خیلی لاغره به خاطر کرونا میترسم دکتر ببرمش ولی نگرانشم غذا هم خیلی کم میخوره و فعالیتشم زیاده همش در حال راه رفتنه . خواهش می کنم اگه تجربه ای دارین کمکم کنید و یا اینکه راهنمایی کنید چه غذاهایی بهش بدم از این لاغری در بیاد

ببین عزیزم من شده گاهی بخاطر لاغری دخترم شبا بالاسرش زار میزذم وقتی خواب بود... کلی هم ازمایش و عکس ازش گرفتم سالم بود.... هر دارو و پودری بگی بهش دادم

غذاخوردتشم متوسطه رو بالاس

اما وزن گیریش از کند هم کندتره

من دوسه ماهه که دیگه حرص نمیخورم چون ژنتیکی اینجوریه و هیچ دارویی خوبش نمیکنه

دیگه چند ماهه نه دکتر میبرم نه بهداشت

دوسال و هفت ماهشه 10 کیلو و نیمشه

💖😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهش سه شیره بده چاق کنندس من تو شیرمیریزم براش چون همینجوری نمیخوره

سه شیره اصل از کجا گیر بیارم ؟ میشه خودمون تو خونه درست کنیم .من بخاطر کرونا اصلا بیرون نمیرم چون استان ما وضعیت قرمزه 

2728

ای خواهر من بیا ک همدردیم منم دخترم ۱۷ ماهشه لاغره دکترم ک نمیتونم تو این اوضاع ببرمش دیشب رفتم داروخونه ب دکترش گفتم بهم ی شیر ب اسم نوترینی درینک گفت خیلی خوبه حالا دارم اینو بهش میدم ببینم جواب میده یا ن‌

مقصر خودتی اگه ی دوهزاری جلوت ادا تراول در میاره 😑
سه شیره اصل از کجا گیر بیارم ؟ میشه خودمون تو خونه درست کنیم .من بخاطر کرونا اصلا بیرون نمیرم چون اس ...

والا ازعطاری میگیرم آشنامونه ،بعضی وقتام از لبنیاتی میگیرم

❤️تو آن بلای قشنگی😍که آمدی به سرم❤️
والا ازعطاری میگیرم آشنامونه ،بعضی وقتام از لبنیاتی میگیرم

این چیزایی که میگید رو من بخورم هفته ای ده کیلو میاد رو وزنم😂چون به شدت استعداد چاقی دارم

دلی دخترم به باباش رفته و اصلااااا استعداد چاقی نداره

هرچی بخوره شاید بدنش قوی بشه ولی گوشت به تنش نیمشه

💖😍😘
2738
ای خواهر من بیا ک همدردیم منم دخترم ۱۷ ماهشه لاغره دکترم ک نمیتونم تو این اوضاع ببرمش دیشب رفتم دارو ...

خب موضوع اینه که پسر من شیر خودمو میخوره و از شیر خشک نفرت داره اصلا شیشه نمگیره . چجوریه این شیر میشه بیشتر راهنمایی کنی عزیزم 

خب موضوع اینه که پسر من شیر خودمو میخوره و از شیر خشک نفرت داره اصلا شیشه نمگیره . چجوریه این شیر می ...

خب با لیوان بهش بده

مهربونا واسه خونه دارشدنم صلوات میفرستین🌼🌸🌹
این چیزایی که میگید رو من بخورم هفته ای ده کیلو میاد رو وزنم😂چون به شدت استعداد چاقی دارم دلی دختر ...

وای چقدر من و شما شبیهیم گلم خانواده شوهر منم عین نی قلیونن ولی خودم استعداد چاقی دارم تا دلت بخواد😂😂😂

خب موضوع اینه که پسر من شیر خودمو میخوره و از شیر خشک نفرت داره اصلا شیشه نمگیره . چجوریه این شیر می ...

عزیزم اینو میتونی تو لیوان براش بریزی با نی بهش بدی خیلی شیر خوبیه برا بچه های کم وزنه از یکسال ب بالاست 

مقصر خودتی اگه ی دوهزاری جلوت ادا تراول در میاره 😑
2706