2733
2739
عنوان

خانوما بنظرتون خدا ب زناي گناه کار بچه ميده

| مشاهده متن کامل بحث + 560 بازدید | 55 پست

عززیززم... 

ما ازحکمتای خدا خبر نداریم... یبار به یه گناهکار ده تا میده... به یه بی گناه یکی شم باید بدوعه دنبالش... قول بده بهش حتما چیزای خوبی میزاره تو کاسه ت😌

به سرم سایه ی ایوان و امان نجف است... دل من تنگ علی، تنگ اذان نجف است...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره میده اگه خداست که همه انسان ها براش یکسانن

زمانی حرف بزن که ارزش حرفت بیشتر از سکوتت باشد، و زمانی دوست انتخاب کن که ارزش دوستت بیش از تنهاییت باشد. #فرانسیسکو_کولوآنه
2728

حالم خيليييي بده من خيليييي گناهکارم

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 

وا عزیزم😶😶😶😶

یعنی ماها که مادر شدیم گناه نکردیم؟ 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2738

وااای این چه حرفیه معلومه 

خب انسان جایزالخطاست مهم پشیمانی و بازگشت به خدای مهربان و توبه پذیره 

دلم ز هرچه به غیر از تو بود خالی مانددر این سرا تو بمان ای که ماندگار تویی                                                  
نميتونم

چرا نمیتونی

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁

حالا انگار اونا ک بچه دارن خییییلی مومن بودن 

اقا همه مثل همیم سخت نگیر 

ان شاالله بچه دارم میشی⚘

‏یه جوری از خواهر شوهر مادرشوهر بد میگن انگار خانواده‌ی طرف جانیه و فقط این آقایی که با اینا ازدواج کرده سالم بوده و خانوم اومده نجاتش داده😏بعضی وقتا باید به همه بفهمونی که 
2706