2737
2739
عنوان

محتاج دعاهاتونم دوستان

104 بازدید | 14 پست

سلام دوستای گلم

با دلای پاکتون واسه مامانم دعا کنید🙏

مامانم هم دریچه های قلبش از کار افتاده هم کبدشو داره از دست میده واسش دعا کنید 😥

من بدون مامانم میمیرم

اللهم صل علی فاطمه وابیها وامها وبعلها وبنیها  وسرالمستودع فیها بعددما احاط بهی علمک

🍀🌹🍀🌹🍀🌹🍀🌹🍀🌹🍀🌹🍀🌹🍀

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برای حاجت خیلی خیلی سخت و واقعا کسی که مضطره و فکر میکنه دیگه به بن بست رسیده :

در دل شب وضو بگیرید و ۱۱۰ بار بخوانید:     

یا قاهِرَ العَدوِّ یا والیَ الوَلی یا مَظهَرَ العَجائِبِ یا مُرتَضی عَلی

سپس صد صلوات اینطور بفرستید:

رَبِّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدِِ وَ عَلی اهلِ بَیتِه

و حتما ! صدقه کنار بگذارید ،چون این ذکر سنگینه و بسیار بسیار مجرب است

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)

ان شا الله بحق امام زمان خدا همه مریضا رو شفا بده مادرگل شما هم بزودی سلامتیشو بدست بیاره.😘امن یجیب مضطر اذا دعاه و یکشف السوء

فرشته خوشکلم بی صبرانه منتظرت هستم تو برای من مثل یک معجزه ای کنجدکوچولوی من.خدا جونم ازت ممنونم.  
2738

این دعا  خیلی مجربه 

بخون به تربت کربلا بریز تو اب بده مریض بخوره 

ان شاءالله به حق امام سجاد و فاطمه زهرا زودتر حال مادرتون خوب بشه.الهی آمین🌹🌹🌹

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   

امضای @sayeh6859   رو بخونید در مورد حاجت رواییه ،  انشاءالله که سلامتیشون رو به دست بیارن و خدا براتون حفظشون کنه

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)

دعای مقاتل بن سلیمان هم خیلی دعای خوب و مجربیه

عزیزم امضات حس خوبی بهم میده خیلی خانم مهربونی هستی  خدا حفظت کنه ان شاءالله

ممنونم

شما لطف داری

اسم کاربری شما هم پراز حسِ خوبه❤❤❤

عزیزم صد تا امن یوجیب براشون میخونم انشاءالله که سلامتیشون رو به دست بیارن

2706