2752
2734
ممنون عزیزم    

گلی خواهرم انشالا بتونی بهترین مادر دنیا بشی و صاحب بهترین و صالح ترین فرزند دنیا بچه زندگی ادمو شیرین میکنه من خودم دوتا دارم تنها ارزوم خوشبختیشونه

میمیرم برا بچهام ❤❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
گلی خواهرم انشالا بتونی بهترین مادر دنیا بشی و صاحب بهترین و صالح ترین فرزند دنیا بچه زندگی ادمو شیر ...

انشاالله.از الان به خودم قول دادم مادر خوبی باشم خدا همه را کمک کنه که توی این راه موفق باشیم.خداروشکر عزیزم همیشه سالم و شاد باشین هم خودت هم شوهر و بچه هات.چندسالته عزیزم؟

موم عربی بگیرین راحت کثیف کاری هم نداره . دردشم کمتره چون فقط موهارو میکشه ولی مومایی که گرم میشه ان ...

ی بار استفاده کردم بعدش بیشتر موها زیر پوستی در اومد 

میمیرم برا بچهام ❤❤
انشاالله.از الان به خودم قول دادم مادر خوبی باشم خدا همه را کمک کنه که توی این راه موفق باشیم. خدارو ...

مرسی فدات شم انشالا خدا کمکت میکنه ۳۳ سالمه فدات شم 

میمیرم برا بچهام ❤❤
رانیا جان ببخشید خیلی سوال پرسیدیم عزیزم ناحیه بیکینی را هم با همون دستگاه اپی میزنی.بعد اینکه موها ...

عزیزم قبلا گفتم موهام زخیمه، یه بار زدم  بیکینی رو اونم نه کامل، نگم برات نابود شدم خون میومد ادامه ندادم ترسیدم بدنم لک بگیره، الان کرم موبر میزنم تا بعد کرونا برم لیرز

هزار ماشاالله.منم 27 سال بچه اولم هست.انشاالله به سن شما رسیدم دومی را هم بغل کنم

فدات شم انشالااا هیچکی ارزو ب دل واسه بچه نمونه خدا مادر شدنو قسمت همه بکنه

میمیرم برا بچهام ❤❤