2733
2739

من نظام قدیم تجربیم سال ۹۷ و ۹۸ کنکور دادم و هیچی نخوندم و ی درس پیش دانشگاهیمم هنوز مونده برای شهریور درس فیزیکم امسال هم هیچی نخوندم یعنی برای کنکور ۹۹ البته برای ۹۹ هم کمکور هنر و هم زبان خارجه و هم تجربی ثبت نام کردم حالا مرددم ک بمونم پشت کنکور و سال دیپه نظام جدید بخونم چون عاشق رشته ی پزشکی بودم از اول و یا برم امسال دانشگاه حالا هر رشته ای بعد من تو ۲۰ سالمه تا الان ۲ بار عقد کردم و پس زدم ب دلایلی😭😭😭😭😭 و دومیش الان تازه تموم شده ی چند ماهیه چکار کنم بنظرتون خیلی سخته تصمیم گیری لطفا بهم کمک کنین

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شما میگی دوساله کنکور دادی ولی نخوندی هیچی،ب نظرت واسه ساله دیگه بمونی میتونی پزشکی قبول بشی؟؟قبول شدن تلاش میخواد اینکه بشینی و بگی خدایا پزشکی بیارم ک نمیشه،باید زحمت زیاد بکشی

2731
شما میگی دوساله کنکور دادی ولی نخوندی هیچی،ب نظرت واسه ساله دیگه بمونی میتونی پزشکی قبول بشی؟؟قبول ش ...

بله ولی گفتم ک دو بار عقد کردم و جدا شدم و حال روحیه خوبی نداشتم از دوم دبیرستان درگیر بودم تا الان چند ماهه پیش موندم برم امسال دانشگاه حالا هر رشته ای یا بمونم برای سال دیگه نظام جدید بخونم برای رشته ی پزشکی 

2738

یه سوال مهم میپرسم اما لطفا به عنوان راهنمایی بهش نگاه کن:

اینکه عاشق پزشکی هستی، استعداد و تواناییش رو هم درون خودت میبینی؟

کسی که میخواد پزشکی بیاره هم باید عاشق درس خوندن باشه هم استعداد و نیروی بدنی برای شیفت ها داشته باشه

هم حداقل یکسال درس بخونه. 

می تونی بمون سال آینده کنکور بده با یه برنامه از همین هفته آینده

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
یه سوال مهم میپرسم اما لطفا به عنوان راهنمایی بهش نگاه کن: اینکه عاشق پزشکی هستی، استعداد و توانایی ...

قبل اینکه نامزد کنم عاشق درس بودم و بعدش دیگه کلا ذهنم منحرف شد الانم عاشق درسم و استعداد پزشکیم فکر کنم دارم چون از خون و زخم و حتی بخیه نمیترسم 

اگه واقعا رشته‌های پزشکی میخواین و امسال آماده نیستید بذارین برای سال بعد خوب برنامه ریزی کنید و خوب درس بخونید و بدونید اصلا غیرقابل دسترس نیست فقط این یه سال وارد رابطه ازدواجی نشید به نظرم بهتره، سنتونم که کمه و هیچ مشکلی نیست

مامانمم ازینور میگه خواستگار خوب اومد ازدواج کن 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭یعنی موندم چکار کنم 

درس بخون 

چرا آخه این مادرا اینطورین و اینقد اعتماد به نفس دختراشونو به باد میدن 

اول درس 

بعد که قبول شدی ازدواج کن 

اتفاقا اگه رشته مورد علاقت رو بخونی این موفقیت روحیت رو عوض می‌کنه و هم تحسین برانگیزه که تونستی با وجود مشکلاتی که داشتی به آرزوت برسی و مسیر زندگیت رو عوض می‌کنه، حتما رویات رو دنبال کن دختر خوب

2706