2737
2739
عنوان

دخترم نمیخوابه ،داغون شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 449 بازدید | 74 پست
پسرمن۴سالشه عادت کرده تاصبح تو جاش غلت میزنه وبیداره عوضش صبح ک خواب رفت تا ۴:۳۰ عصرمیخوابه بیدارشم ...

یه شی استا مینوفن سر شب بده تا بخوابه روزا خوب میشه

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن ..صلوات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امتحان کردم  چشاش گرم میشه ولی تا سینه امو میکشم بیرون بیدار میشه

بچه ها همینن منم اینطوری بودم تا 8 صبح بیدار بود بعد تا ده میخوابید دوباره شروع می‌شد 

💖و خدایی ک ب شدت کافیست💖
پسرمن۴سالشه عادت کرده تاصبح تو جاش غلت میزنه وبیداره عوضش صبح ک خواب رفت تا ۴:۳۰ عصرمیخوابه بیدارشم ...

وای خیلی بده 

دیروز نتونستم نهار بزارم ،صبونه هم نخوردم

همسرم ۴بعداز ظهر اومد نجاتم داد

2731
۲

ای جانم.... یاد خودم افتادم... باور کن شب تا صبح بیدار بود... خیلی زود میخوابید بعد نماز صبح... یادمه یکی دو بار تا 10 صبح... خیلی سخت بود

طبیعیه اینا همه دختر من فیکس تا 7 ماهگی شب تا صبح بیدار بود

به سرم سایه ی ایوان و امان نجف است... دل من تنگ علی، تنگ اذان نجف است...

اووووخی خدا یااا خیلی نی نیه ک😅

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻

دختر من١ سالشه كلافم كرده انقد شيطونه 

رواني شدم از دستش

شبا ام همش گريه ميكنه

مثل نوزاد٢روزه همش بايد شير بخوره

پير شدم😪

دوسدارم متفاوت باشم٩٩/٧/١٠ انشاا... تاپيك ميزنم و از خوشي زياد نيشم بسته نميشه          بلند بگو الهي آمين👌
2740
۲

دلش درد داره هفته ی دوبار ببرش حمام زیره و رازیانه دم کن دل دردش خوب شب با روغن بدن بچه کمر و شانه ها و گردنش ماساژ بده که درد بدنش کم شه و راحت بخوابه این روزا میگذرن کاش پیشم بودی برات میگرفتمش سما برید استراحت

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن ..صلوات
امتحان کردم  چشاش گرم میشه ولی تا سینه امو میکشم بیرون بیدار میشه

تازه اول راهی گلم همه مادرا کشیدن بچت سیر نمیشه شیرت سیرش نمیکنه یکم قنداغ یا نبات داغ درست من بده باشیشه ته دلشو بگیره راحت برات میخوابه عزیزم

پسر منم همینجوری بود شیرم کم بود دیگه بردم دکتر گفت سیر نمیشه شیرت کمه بهش شیرخشک بده دیگ راحت شدم&n ...

بمنم همینو میگفتن اطرافیان... مادرشوهرم پیچ شده بود شیر خشک بده بهش همه میگفتن شیرت کمه چذب نیست و... ولی بردیمشدکتر و وزن گیریشو دید گفت نه شیر نادرش خیلی خوبه... مشکلی نداره... گفت هر چقدرم درخواست کرد بهش بدید هیچ محدودیتی نداره

ولی خب دختر من کلا درخواست بود😑

به سرم سایه ی ایوان و امان نجف است... دل من تنگ علی، تنگ اذان نجف است...
سیر میشه  اول شیر خودمو میدم ،بعد ۶۰سی سی شیرخشک ولی بازم نمیخوابه

بزارش رو پات پسرمن پستونک نمیگیره میزارمش رو پام پستونک با دستم تو دهنش نگه میدارم همینجوری تکونش میدم میخابه

حتما سیر نمیشه که نمیخابه عزیزم شیرت سیرش نمیکنه

شیرخشک کمکی میدم بهش

اول شیر خودمو میدم ، میبینم سیر نشده ۶۰سی سی هم شیر خشک میدم 

بعضی وقتا هم بو شیر خودم سیر میشه و سینمو پس میزنه دیگه شیرخشک نمیدم

بااین حال نمیتوابه ،بخوابه هم نیم ساعت بعدش بیداره

الان دوماهشه حداقل ۱۶ساعت باید بخوابه ولی نمیخوابه

فوقش ۸ساعت

سیر میشه  اول شیر خودمو میدم ،بعد ۶۰سی سی شیرخشک ولی بازم نمیخوابه

دم گرده زیره ورازیانه رو شبها با شیر خشک قاطی کن بجا اب بهش بده من برا پسرم اینطور میکردم غذای نفخ دار نخور

2706