2733
2739
عنوان

دخترم نمیخوابه ،داغون شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 449 بازدید | 74 پست
نبات چجوری درست کنم؟

یکم نبات اندازه دوتا حپه قندبنداز تو یه سوم استکان اب جوش هم بزن قشنگ که اب شد نبات چندقطره عرق نعنابریز توش بده توشیشه بخوره بچه اروم میگیره راحت میخوابه شیرت باد داره شک نکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوباره خوابوندمش ولی دستاشو تکون میده ،بین خوابو بیداریه

فقط نیم ساعت خوابش طول بکشه و بیدار نشه تا سه چهار ساعت راحت میخوابه

تو خواب گریه میکنه و جیغ میکشه ،چرا؟

2728
من شیرم خوبه ،لباسمو خیس میکنه  اکثر مواقع باشیرم سیر میشه ولی تا به قسمت غلیظ شیرم میرسه سینم ...

6ماه ، چی بگم ، بهش کولیکز بده شاید نفخ داره

کاربر آشغالی که به پدرم توهین کردی بدون من هنوزم دارم برای تمام مرده هات و جدُآبادت لعنت میفرستم ، حتی اگر تو فراموش کنی اما یکی هست که هرروز داره تن مرده هاتو تو گور میلرزونه ، بی همه چیز🤬🖕🏻

عزیزم استار درکت میکنم واقعا پسر منم ۵ ماهشه امشب خیلی سخت خوابید دو ساعت گیرش بودم حین شیر دادن راهش بردم کمرم خیلی درد میکنه

من تا ۳ ماهگیش مثل شما بودم تا میذاشتمش گریه میکرد یعنی دیگه افسرده بودم.من شب تا صبح پیشش میخوابیدم تو هم همین کارو کن.من و پسرم رو تخت دو نفره بودیم شوهرم چون صبح زود میره سر کار و اینکه جامون تنگ میشد تو اتاق بچه خیلی سخت بود یعنی از نظر روحی هم بهم ریخته بودم.

باورت میشه من ۳ ماهگی به بعد تو اتاق خودش میخوابونمش یعنی میرم تو تختش البته تختش نوجوان هست شیرش میدم تا وقتی ک بخوابه بعدش میذارمش میام اتاق خودمون میخوابم.

البته تا ۳ ماهگیش نمیشد چون زود به زود شیر میخواست

منم همش حس میکردم شیرم کمه و لاغرم و لباسم مثل تو خیس نمیشد شیرتو بده نذار قطع شه.اگه میتونی وقتی خورد بعد گریه کرد تهشو بدوش با شیشه یا قاشق بهش بده ک چربه من بهداشت بهم گفت واسه وزن گیریشم خوبه

پیشرفت من تویی که میگذاری هر لحظه عاشق ترت شوم💖💑💖                                                                 
2740

بچه ها من همش برام سواله چطوری قدیمیا ۵ ۶ تا پشت هم میاوردن تو یه خونه کوچیک با شیر خودشون صبح زود هم بیداربودن

همش برام سوالهههه

بچه ها من همش برام سواله چطوری قدیمیا ۵ ۶ تا پشت هم میاوردن تو یه خونه کوچیک با شیر خودشون صبح زود ه ...

اونام بچشون همش جیغ و داد میزدن

میزاشتن گهواره ،با چادر میبستن به خودشون 

بچه های بعدیو اولیو دومیا نگه میداشتن

نبات داغ میدادن 

خلاصه با شکنجه بزرگ میشدن 

اونام بچشون همش جیغ و داد میزدن میزاشتن گهواره ،با چادر میبستن به خودشون  بچه های بعدیو اولیو ...

وای چه سخت و البته اون بیچاره ها

2706