2737
2739
عنوان

لعنت به دوست داشتن😭

592 بازدید | 80 پست

کاش دوسش نداشتم و راحت میتونستم‌ نادیدش بگیرم، برام مهم نبود  و....

روز و شب بهش فکر میکنم، جز اون‌ هیچکس رو نمیخوام، هی سعی میکنم بقیه رو بخواما ولی نمیتونم=)

اما میگم وقتی اون انقدری منو دوست نداره ک بخواد برای همیشه با من‌زندگی کنه پس یعنی دوسم نداره و ارتباطم رو باید صفر کنم....

چیکار کنم ک یا حسش مثبت شه و برگرده؟

یا کامل دیگه فراموش کنم؟

خسته شدم‌از اینکه انقدر دوسش دارم و هیچیه هیچی😭😭

واقعا حتی دلم میخواد ۱ بار بغلش کنم و نمیشه

حتی به این فکر کردم ک بگم بیاد خونمون ۱ بار حسابی بغلش کنم و تمام بعدش از همه جا بلاکش کنم-.-

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخی  

ب  بزرگی ن، ب آدم بودن احترام میذارم از نی نی سایت آموختم ک ی عده فقط برای عقده گشایی اینجان چون چند نفر عقده ای بخاطر ی لیوان کاپوچینو تعلیقم کردن ●_● "تاکید کردما ی عده" حالا ک تا اینجا اومدی میشه با قلب مهربونت برای حال دلم و قبولی تو کنکور ی صلوات مهمونم کنی واقعا قبول دارم ک دعای نی نی سایتیا گیراس😊
2731

دوست داشتن چیزی نیست کع بخوای ب زور بکشی سمت خودت اونجور حتی اگع بیادم باز این تویی کع اسیب میبینی 

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738
میفهممت خیلی سخته ولی من تصمیم گرفتم فراموشش کنم با اینکه دارم میمیرم ولی چاره ای ندارم

واقعا نمیشه

و فکر کن همکارم هر رووووز میبینمش

هر روز کارمون با همه

نمیدونین روزایی که مثلا با هم مجبوریم درباره کاری صحبت کنیم چ حالی دارم، اصن نمیفهمم ک چی میگه=) فقط دلم میخواد بغلش کنم☹☹

منم مثل تو بودم دیوانه وار عاشق

همه اطرافیانم بهم میگفتن تو مرز عشقو رد کردی به جنون رسیدی 

همیشه میگفتم دردیست درد عشق که آن را دوا نیست

اما وقتی تونستم اونو فراموش کنم و الان که به یادش میوفتم هیچ حس خاصی ندارم فهمیدم که بزرگترین عشق ها هم میتونن یکروز فراموش بشن. 

دیگه هیچچچچکس بعدش توی زندگیم و قلبم نیومد اما اونم نیست

زمان همه چیز رو حل میکنه🙃

2706