2737
2739
من حس شیشمم واقعا قوی و ٩٠ درصد مواقع درست از آب درمیان و دقیقا همون

واقعا؟پس میگید که پسری که دوسش دارم کسی توزندگیش هست یانه؟ اگه هست رابطشون جدی وازدواجیه؟ اونم بهم فکرمیکنه؟ دوسم داره؟ ازدواج دارم باهاش؟

تلنگرکوچکی است باران وقتی فراموش میکنیم آسمان کجاست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من حس شیشمم واقعا قوی و ٩٠ درصد مواقع درست از آب درمیان و دقیقا همون

ب این زودیا باردار میشم؟🌻🍃

۷ساله در انتظارم  مامان شم خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن🥺😍خدا جونم مواظبِ منو همسرم باش😍 لطفا پروفایلم کپی نشه مرسی💕
دنباا کسای ک چشم سوم دارن بگرد منم حس ششمم عالیهههههه همه چیم از قبل بم الهام میشه میاد تو ذهنم بعد ...

بنظرت من باردار میشم ب این زودیا فقط ی لحظه ب قلبت رجوع کن جوابمو بده😔🌻🍃

۷ساله در انتظارم  مامان شم خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن🥺😍خدا جونم مواظبِ منو همسرم باش😍 لطفا پروفایلم کپی نشه مرسی💕
2740
دنباا کسای ک چشم سوم دارن بگرد منم حس ششمم عالیهههههه همه چیم از قبل بم الهام میشه میاد تو ذهنم بعد ...

اینجامگه پیدامیشه؟ حس ششمیم به زورپیدامیکنم من☹

بنظرت من باردار میشم ب این زودیا فقط ی لحظه ب قلبت رجوع کن جوابمو بده😔🌻🍃

من یه لحظه ازقلبم گذشت یاپاییزوزمستان امسال یاتابستون سال بعد.ان شاءالله زودتربارداربشی 

من یه لحظه ازقلبم گذشت یاپاییزوزمستان امسال یاتابستون سال بعد.ان شاءالله زودتربارداربشی 

ممنون گلم🌻🍃

2706