2737
2734
ن بابا١٤/١٥تومنه

خودم گرفتم😐😐 ۲تا شد ۵۰ 

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کیا منظورته؟

بعضی ها که باید کارشون رو درست انجام بدن و عین خیالشون نیست 

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 
2738
والا غارنشینی هم مال بدبخت بیچاره هاس وگرنه اون دسته که پولدار بودن ،،،پولدارتر شدن ،،،،،خونه ...

قبلا تو یه تاپیک بحث این شد، هیچکس پولدارتر نشده، ارزش پول اومده پایین، قدرت خرید اومده پایین، بعضیا با طلا و خونه ارزش پولی که تو دستشونه حفظ کردن ولی قدرت خریدشون پایین اومده

اون پولداری هم که پولش تو کسب و کار بوده به خاک سیاه نشسته

خداییش کی دیگه تو این دوره و زمونه ازدواج میکنه بخواد باز بفکر مسکن این چیزها باشه از بس که چه از لح ...

خیلی سخته بدون کمک پدر و مادر خیلی سخته بیچاره جوونها یه حلقه طلای معمولی ۱۰ میلیون 

2706