2733
2739

من نوزده سالمه و تا امسال شکرخدا هیچ مشکلی نداشتم ولی امسال خیلی یهویی و پشت سرهم متوجه شدم که هم مشکل فشارخون و تپش قلب دارم ، هم تخمدان پلی کیستیک و به خاطر اون ریزش موی شدید و ...

امروزم که رفته بودم سونوگرافی یه گند جدید دراومد😂😂

همه ی اینا باعث شده منی که سالی یه بار دکتر میرفتم امسال چندین بار برم 

مامانم میگه دیگه تو امسال پدر ما رو با این دکتر بازی هات دراوردی 

نمیدونم چرا یه حس بدی گرفتم از حرفش ، من دوست ندارم یه دختر ضعیفی که همش خودش رو میزنه به مریضی جلوه کنم.

حالا به نظرتون چی کار کنم ؟ بعضی علامت ها و اینا رو جدی نگیرم و بیخیال دکتر و ادامه ی درمان و این چیزا بشم یا نه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

اول اینکه کنجکاومون کردی بگو گند جدیدت چی بوده 😀 ولی از شوخی گذشته بیماریهایی که گفتی بیماریهای جدی هستن سرسری نگیرشون و اضطراب رو تا میتونی از خودت دور کن معمولا اگه ژنتیکی نباشه تو این سن بیشتر فشارخون و تپش قلب از اضطراب و استرسه 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

دقییییییقا من هنوز ۱۹ نشدم ماه بعد میشم ۱۹.ولی امسال تنگی نفس .و اسم خیف و کم خونی و کمبود ویتامین و تپش قلب و عفونت شدید گرفتم😔😂 ینی کلا مریضم یه ساعت خوبم یه ساعت ناقص .انقدر رفتم دکتر که قرص و مرص دادن معدمم زخم شد وحساسیت پیدا کرد به قرص الرژی پیدا کردم.قیدو دکترو زدم‌.دیگه الان کف زمین ولو هم شم نمیرم الان مریضم ولی نرفتم😑

2706