2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعضیا سیگنال میدن که بقیه بیان بخرن تا اون سهم قیمتش بره بالا و اونا سود کنن کلا یکم پیچیدس، ادم های ...

من اگه دنبال سود بودم، برا سیگنال دهی پول میگرفتم یا سبد گردانی پولی انجام میدادم

2728
ببینید ادم انقد حضور ذهن داره و ازقبل میدونه ک شماها چ سهامی رو میخواید ازش بپرسین ک تو لحظه جواب می ...

شما فکر کن من هیچ سهمی ندارم، یا اصلا فکر کن کد آنلاین ندارم😉😉😉😉

اصلا هر جور راحتی فکر کن

2738
سهامایی ک واقعا کف اصلاح و روند صعودی دارن داره میگه رد کنید..اون سهاما الان تازه وقت صعودشونه.

هر سهامی رو که دیدی کف قیمت است از طریق تحلیل تکنیکال یا تحلیلای دیگه شاید یه ذره پایینتر از کف قیمتی که خودت پیشبینی کرده بره اما کلا کف قیمت بهترین موقع برای خرید سهام شرکتهاست عزیزم به حرف هیچکس هم توجه نکن احتمالا خودش میخواد بخره میخواد صف شلوغ نشه بعضیا حسودن کلا رزق و روزی هر کسی دست خداست نه بنده هاش اینقده از اینطور آدما بدم میاد هر سوالای داشتی در مورد بورس به خودم بگو عین خواهرمی جوابت میدم من پنج ساله کار میکنم

هر سهامی رو که دیدی کف قیمت است از طریق تحلیل تکنیکال یا تحلیلای دیگه شاید یه ذره پایینتر از کف قیمت ...

سلام برای یه تازه وارد چ سهمی خوبه بخره و اینکه شروع با چه مقدارپول‌؟؟

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿
سلام برای یه تازه وارد چ سهمی خوبه بخره و اینکه شروع با چه مقدارپول‌؟؟

برای تازه واردها خرید عرضه اولیه عالی اصلا ضرر تو کارشون نیست اما خواهشا بلند مدت نگه دارین نه چند هفته یا یکی دوماه

2706