2733
2739
عنوان

من گفتم دندونم درد میکنه شوهرم رف دندونشو درست کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 844 بازدید | 53 پست

بزن همون دندونش بریزه تو حلقش

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
تو باید زودتر میرفتی دکتر ک همچین نشه ینی آدم میخواد بترکه ها!ولی خودت مقصری ک با ی قطره بیخیال شدی

بیخیال نشدم وقتی داره میبینه درد میکشم ولی میگه ژلوفن بخور یعنی ک نمیخام بری درست کنی

منم اصرار نمیکنم خودمو کوچیک کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قطره دنتول عفونتم خشک میکنه؟؟ گرونه؟

نه ارزونه یه قطره ی کوچولو هس فک کنم ۷ تومن باشه

ببین درمان موقت یعنی تا زمانی که بری دندون پزشکی هم دردت رو تسکین میده هم عفونت رو از بین میبره

💚اللهم صلی علی محمد و آل محمد💚 به نیت خوشبختی و موفقیت برادرم انشالله حاجت روا بشید🧡
2731

عجب مردايي پيدا ميشنا

منم شوهر دوستم بيكار تو خونست 

دوستم كارمند رسمي تو يه ادارست حقوقش بالاست

بعد كارت حقوقشو شوهرش برداشته 

دوستم يه دندون سالم نداره حتي از نظر ظاهري هم دندوناش داغونه بعد شوهره اجازه نميده بره دندون پزشكي با اينكه پول دوستمه

🐣
اره دنتول خرید خیلی تنده

ببین دو قطره بریز رو خمیر دندون باهاش مسواک بزن اینحوری به زبونت نمیخوره تندی اش هم از بین میره 

💚اللهم صلی علی محمد و آل محمد💚 به نیت خوشبختی و موفقیت برادرم انشالله حاجت روا بشید🧡
نه ارزونه یه قطره ی کوچولو هس فک کنم ۷ تومن باشه ببین درمان موقت یعنی تا زمانی که بری دندون پزشکی ه ...

آهان من دندونم  ازخیلی وقته دردمیکنه ولی پولشوندارم برم دنداپزشکی چون عصب کشی گرونه پس همین قطره رومیگیرم

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
2738
اره عالیه هشت تومن خرید

ممنون عزیزم پس میخرم منم

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
آهان من دندونم  ازخیلی وقته دردمیکنه ولی پولشوندارم برم دنداپزشکی چون عصب کشی گرونه پس همین قطر ...

آره ببین هر شب که میخوای مسواک بزنی یک یا دو قطره اش رو بریز رو خمیر دندونت بعد با خمیر دندونت قاطی اش کن مسواک بزن

طبق دستور العمل خودش پیش بری زبونت حتما میسوزه خیلی تنده

آره ببین هر شب که میخوای مسواک بزنی یک یا دو قطره اش رو بریز رو خمیر دندونت بعد با خمیر دندونت قاطی ...

باشه عزیزم ممنون

2706