2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

همه چی

اول یه پک کامل که لوازم ارایش داره 

بعد هم لوازم آرایشی دم دستی 

همه چییییی لازمه 

عضو گروه قرمز ❤  متولد 84 نیستم !                             اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ (اَبَداً) ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ

هر چی خودت بخای 

من زیاددد اهل ارایش نیستم 

بیشتر روغن ارگان ، روغن هسته انار و نارگیل ، کرم ابرو و کرم دور چشم و این چیزا خریدم 

با کرم پودر و مداد چشم ، رژ ، ریمل و موچین و قیچی ، همین

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️
2738
یه میلیون که چیزی نمیشه ۷ ۸ قلم میشه فقط اونم مارک قیمت متوسط نه لاکچری

خب عزیزم بااین اوضاع اگ فقط ی میلیون لوازم ارایش باشه لابد 20میلیون لباس 50میلیون طلا 50میلیونم ارایشگاه و جزئیات داماد همون دوران نامزدی ورشکست درضمن اون خانوم شوهرش کارگر ساختمون بود با روزی 150درامد

چه شب هاي غم انگيزيه شب هاي بدون بودنت دلبر🌙🖤
نام میبری برام عزیزم  

بستگی به نیاز و استفاده خودت داره

لوازم ارایش ها معمولا لیست عروس دارن اون میتونه کمکت کنه

اگه من باشم چون الان تقریبا لوازم خودم کامله یه پودر فیکس و یه ریمل و کرمپودر و چندتا رژ میگیرم

اما اگه میخوای چیزای ضروری و کاربردی بگیری و اهل ارایشی، پرایمر ،کانسیلر، کرمپودر ،پودر فیکس، رژ گونه ،برنزر و پالت کانتور ، اینا میشه واسه صورت

واسه چشم پرایمر سایه ،سایه (مات بهتره و‌ رنگای نود) خط و مداد چشم ، ریمل

واسه لبم ، خط لب و رژ

با اینا یه ارایش کامل داری

ست براش هم خیلی کاربردیه

یه ست مانیکور

شوینده صورت ، تونر ، میسلار واتر ، کرم آبرسان ، کرم دور چشم ، بالم لب ، ضد آفتاب

و آرایشی کرم پودر ، کانسیلر ، پالت سایه چشم ، سایه ابرو ، خط چشم ، ریمل ، رژ لب ، پودر فیکس بی رنگ ، ست کامل براش و اسفنج بیوتی بلندر